Apple Watch Series 2 38mm

Apple Watch Series 2 38mm

Parametre Apple Watch Series 2 38mm Popis produktu Hľadáte osobného asistenta a trénera, ktorý bude navyše...

od 419 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 419 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 439 € Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 419 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na smart hodinky a redakčný výber najlepšie smart hodinky

Parametre Apple Watch Series 2 38mm

Popis produktu

Hľadáte osobného asistenta a trénera, ktorý bude navyše aj skvelo vyzerať? Vaše pátranie sa skončilo! Inteligentné hodinky Apple Watch Series 2 si vás postrážia! Majú rýchly dvojjadrový procesor, zabudované GPS, jasný displej s perfektnou viditeľnosťou a veľa ďalších vychytávok, ktorými vás udržia v kondícii. Vďaka nim budete v kontakte s vašimi blízkymi a nič vám neutečie. Tréningy, aktivita, zdravie – zásluhou Apple Watch budete mať všetko pod kontrolou.

Naozaj kvalitné prevedenie

Skvelo vyzerajú, sú vodotesné a majú ten najjasnejší displej, aký si viete predstaviť, ktorý svoj jas navyše reguluje podľa okolitého osvetlenia. Dokonalá kombinácia. Ostré slnko ani voda v bazéne pre ne nie sú prekážkou. Sú totiž vodotesné do 50 metrov, takže si ich môžete vziať aj do mora, sprchy či výrivky. Vnútorná batéria má v závislosti od používania výdrž až 18 hodín. Môžete si vybrať z niekoľkých druhov remienkov: ocelový, gumový, nylonový či kožený, a z množstva farebných variantov. Je to len na vás.

Osobný asistent

Apple Watch Series 2 dostali do vienka operačný systém WatchOS tretej generácie, s ktorým toho zvládnete oveľa viac. Získate rýchlejší prístup k obľúbeným aplikáciam, budete mať možnosť prispôsobiť si ciferník podľa aktuálnej nálady a rovnako jednoduché bude aj zdieľanie vašich aktivít s priateľmi. Bočným tlačítkom otvoríte Dock a bleskovou rýchlosťou preplávate najpoužívanejšími aplikáciami. Ak vám príde správa, dozviete se o nej jemným klepnutím. Zábavnejšie bude aj posielanie správ – odpoveď nadiktujete, alebo ručne napíšete odkaz.

Sledujte svoju aktivitu

Môžete makať v kuchyni či v posilňovni, alebo pobehovať okolo detí – každý váš krok se počíta! Krúžky Aktivity vám každý deň ukážu, aký ste aktívny/-a. Hodinky Watch Series 2 sa stanú vašim osobným trénerom, ktorý vás pochváli za každý pokrok a motivuje vás k ešte lepším výsledkom. Tie potom môžete ďalej zdieľať a porovnávať s ostatnými.

Trénujte hlava nehlava

Začnite s náročným tréningom a nenechajte sa rozptyľovať ničím iným. Apple Watch Series 2 so zabudovaným GPS urobia všetko za vás. Odmerajú vašu rýchlosť, tempo, zabehnutú vzdialenosť aj tepovú frekvenciu. Vďaka aplikácii Cvičenie si stačí vybrat z 12 rôznych tréningov, zvoliť si métu, ktorú chcete dosiahnuť a začať - nie je nič jednoduchšie.

Zdravie pod kontrolou

Aj svoje zdravie môžete mať pod kontrolou. S aplikáciou Dýchanie odbúrate každodenný stres, pridaním zdravotných aplikácií a meraním tepovej frekvencie zefektívnite svoj tréning. Okrem toho sa všetky namerané údaje budú ukladať v telefóne, takže nebude problém prezerať si ich aj spätne.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Apple Watch Series 2 42mm

Pridať komentár