Huawei Watch W1

Huawei Watch W1

Parametre Huawei Watch W1 Popis produktu Vychutnajte si prepracovanosť prvých hodiniek Huawei so systémom...

od 277.4 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 276.96 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 296 €
506.39 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 277.4 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na smart hodinky a redakčný výber najlepšie smart hodinky

Parametre Huawei Watch W1

Popis produktu

Vychutnajte si prepracovanosť prvých hodiniek Huawei so systémom Android Wear. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, majú čisté zafírové sklíčko a design odpovedajúci klasickým analógovým hodinkám, avšak v modernom spracovaní. Sú intuitívne a ich ovládanie je naozaj jednoduché. V priebehu chvíľky sa stanú vaším osobným asistentom a budú strážiť aj váš životný štýl. Huawei Watch W1 sú hodinky s vlastnou hlavou, ktoré isto iste obstoja v skúške času.

Nadčasový vzhľad

Huawei Watch W1 majú guľatý dizajn s prvkami klasických analógových hodiniek, nerezové puzdrá a zafírové sklíčko, ktoré je práve tak tvrdé a krásne ako pravý diamant. Na displeji AMOLED s naozaj vysokým kontrastom a ultra vysokým rozlíšením sa vám naviac všetko zobrazí v úchvatných detailoch. Tieto inteligentné hodinky si zamilujete natoľko, že už ich nikdy nebudete chcieť zložiť z ruky.

Inteligentné meranie

Tieto hodinky sú právom označované ako inteligentné. Stanú sa i vašim osobným dátovým centrom, ktoré bude sledovať váš zdravotný stav (merať vaše zdravotné a pohybové parametry) a pomôže vám s pozitívnou zmenou životného štýlu.

Stále na príjme

S hodinkami Huawei Watch bude všetko jednoduchšie a intuitívnejšie. Prejdete po ciferníku doprava a bleskovou rýchlosťou se vám ukážu kontakty pre rychlé volanie a písanie správ. Ak naopak prstom prejdete smerom doľava, spustíte aplikácie.

Prispôsobia sa vášmu štýlu

Prečo sa uspokojovať s málom? Tieto hodinky ponúkajú viac než 40 rôznych dizajnov ciferníkov, tri luxusné puzdrá (zlaté, strieborné, čierne) a celú sériu oceľových i kožených remienkov. Dokonale si ich tak vyladíte presne podľa svojho štýlu a nálady.

Krásne na povrchu, inteligentné vnútri

Hodinky Huawei Watch W1 sú vybavené operačným systémom Android Wear a osobným asistentom Google Now, ktorý je tak inteligentný, že vám poskytne všetky informácie, ktoré budete potrebovať.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Samsung Galaxy Gear Fit 2 SM-R360

Pridať komentár