MedDay Q50

MedDay Q50

NAJNOVŠIE HODINKY PRE DETI S TELEFÓNOM, GPS LOKÁTOROM a SOS tlačítkomNOVÁ GENERÁCIA s MODERNÝM DISPLEJOM OLED IBA U NÁS DBAJTE NA BEZPEČNOSŤ VAŠICH DETÍNAJLEPŠÍ DARČEK PRE VÁS...

od 29.8 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
29.8 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na smart hodinky a redakčný výber najlepšie smart hodinky

NAJNOVŠIE HODINKY PRE DETI S TELEFÓNOM, GPS LOKÁTOROM a SOS tlačítkomNOVÁ GENERÁCIA s MODERNÝM DISPLEJOM OLED IBA U NÁS DBAJTE NA BEZPEČNOSŤ VAŠICH DETÍNAJLEPŠÍ DARČEK PRE VÁS A VAŠE DIEŤA - vhodné pre 3-15 ročné detiCena: LCD za 29,50 eur - OLED za 33,70 eur Aj keď máte pri vašich deťoch oči stále "na stopkách", nevyhnete sa tomu, že dieťa využije každú chvíľočku, aby sa vybralo vlastným smerom. Viete kade kráča cestou do školy alebo zo školy?Chcete mať istotu, že sa nezatúlalo? Hodinky, telefón a GPS vďaka modernej technológii so vzdialeným monitorovaním GPS + LBS Vám poskytnú istotu, že vašim deťom nič nehrozí. V prípade ohrozenia stlačia SOS tlačítko.Hodinky sa spravujú prostredníctvom novej webovej aplikácie. Lacnejšie ako mobil a predsa tak mnohostranné a potrebné!OLED displeje sa dajú označiť za revolučné. V porovnaní s LED/LCD technológiou nie je OLED závislé na svetelnom podklade a priepustnosti jeho zobrazovacej platformy, pretože svieti samotná platforma. OLED displeje sú výnimočne jasné a kontrastné. Upozornenie: Novú SIM kartu najprv vložte do mobilu. V nastaveniach - nastaviť uzavretie SIM karty, nastavte tak, aby nevyžadovala zadanie PIN.

Potom ju vložte do hodiniek.Na SIM potrebujete mať povolený prenos dát.Sme registrovaným držiteľom ZNAČKY MEDDAY a jediným autorizovaným distribútorom ORIGINÁLu. Poskytujeme záruku.Pri odbere viacerých výrobkov z www.telemedcare.eu účtujeme dopravu iba raz. Pri odbere nad 100 eur máte dopravu zadarmo.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu U Watch U8

Pridať komentár