Motorola Moto 360

Motorola Moto 360

Exkluzívne smart hodinky Motorola Moto 360 prinášajú klasický decentný vzhľad hodiniek s okrúhlym ciferníkom na pole nositeľné elektroniky. Sú vybavené pokrokovým operačným...

od 198 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 179.93 € Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 198 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na smart hodinky a redakčný výber najlepšie smart hodinky

Exkluzívne smart hodinky Motorola Moto 360 prinášajú klasický decentný vzhľad hodiniek s okrúhlym ciferníkom na pole nositeľné elektroniky. Sú vybavené pokrokovým operačným systémom Android Wear, vynikajú vysokou odolnosťou IP67 a radom praktických funkcií, ktoré spríjemnia každodenný život s mobilnými technológiami a informáciami. Fitness funkcie udrží Vašu kondíciu v optimálnom stave.

Na prvý pohľad hodinky upútajú pozornosť najmä nádherným kruhovým displejom, ktorý dodáva klasický decentný vzhľad, avšak keď sa rozsvietia je jasné, že máte na ruke modernú nositeľnú elektroniku nabitú radom funkcií. Displej je nielen elegantný, ale aj veľmi príjemný, s rozlíšením 320 × 290 pixelov a uhlopriečkou 1,56 palca je dostatočne jemný a vyzdvihnúť možno tiež dobrú čitateľnosť na slnku, kvalitné farby a výborné pozorovacie uhly. Oceníte tiež odolnosť vďaka sklíčku Corning Gorilla Glass 3.

Inteligentný systém Android Wear prináša užitočné informácie na displej a reaguje na hlas napr. Ak chcete niečo vyhľadať pomocou Google. Rýchle a konkrétne informácie tak máte na dosah aj v pohybe. Jediným pohľadom si môžete prezrieť všetky užitočné informácie. Môžu to byť informácie na základe vašich záujmov alebo správy všetkého druhu.

S vstavaným optickým senzorom srdcového tepu a pedometrom Vám nič nebude brániť pri každodennom tréningu. S fitness funkciami potom môžete sledovať svoju dennú aktivitu a plnenia cieľov. S hodinkami Moto360 môžete rýchlo zlepšiť svoju kondíciu.

S hodinkami Motorola Moto 360 sa nemusíte báť nečistôt a striekajúcej vody. Moto 360 spĺňajú prísne požiadavky štandardu IP67 pre odolnosť vode a prachu. Ďalšou prednosťou je batéria s vysokou kapacitou 320 mAh, ktorá bezpečne vydrží celý deň náročného používania a večer hodinky pohodlne nabijete pomocou bezdrôtovej nabíjačky.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Apple Watch Series 1 42mm

Pridať komentár