Motorola Moto 360 recenzia

Motorola Moto 360 recenzia a skúsenosti

Exkluzívne smart hodinky Motorola Moto 360 prinášajú klasický decentný vzhľad hodiniek s okrúhlym ciferníkom na pole nositeľné elektroniky. Sú vybavené pokrokovým operačným...

od 198 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 179.93 € Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 198 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na smart hodinky a redakčný výber najlepšie smart hodinky
lightbulb_outline Viac recenzií nájdete na https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/motorola-moto-360/recenze/
Zdroj recenzií: heureka.sk

Poviem Vám pravdu, android Wear je naozaj skvelá vec pokiaľ viete, čo s tým chcete robiť. Vďaka taskeru, autovoice a autowear sú možnosti týchto hodiniek neobmedzené. Dokážu robiť naozaj čokoľvek, od notifikácií, cez vykonenie úkolu na základe notifikácie, až po ovládanie celého domu, ako môžete vidieť vo videu. Pokiaľ nie ste schopný pohrať sa s nastaveniami a dať trochu úsilie tomu, aby tieto hodinky spĺňali Vaše požiadavky, ešte chvíľku počkajte. Ak však dokážete ísť o ten krôčik ďalej, k čomu Vás android svojou otvorenosťou veľmi rád pustí, tak je to nesmierne silný nástroj. K dizajnu a kvalite hodiniek - sú skrátka TOP. Používam ich už dva mesiace a naozaj bez výhrady. Baterka 2 dni, nabíjanie vyriešené perfektne, dizajn super, nosenie pohodlné. Jediná vec, ktorú by som poznamenal je, že aj bez výmeny remienčeka mi na zadnej strane vznikli prasklinky. Nie je to nič závažné, avšak asi sa to stane každému s užšou rukou, je to asi trochu nedoriešený dizajn.

Pavol Masaryk

Zariadenie som plánoval kúpiť dlhšie. Akonáhle som ho našiel v ponuke obchodu www.K24.sk som sa rozhodol pre jeho kúpu. Investíciu do týchto hodiniek neľutujem.

thumb_up


 • Dizajn zariadenia
 • Po poslednej aktualizácii super výdrž batérie
 • Pekný displej
 • Množstvo ciferníkov na výber

thumb_down


 • V niektorých veciach nevyspelosť systému Android wear

Nádherné hodinky, ktoré oprávnene dosahujú vysoké predaje. Batéria má slabú výdrž, ale toto negatívum vyvažujú iné benefity ako dotykový displej s možnosťou zmeny ciferníku, odolné sklo Gorilla glass, vodeodolnosť a iné softvérové vychytávky.

Overený zákazník

Celkovo som maximálne spokojný s produktom.

thumb_up


 • Top kvalita,
 • priaznivá cena,
 • decentný dizajn,
 • Úžitkovosť

thumb_down


 • vydrž baterie
 • Slabá dostupnosť príslušenstva (náramkov)

Lukas

Produkt som si vybral kvoli peknemu dizajnu- Sklamala vydrz baterie a nedostatky systemu.

thumb_up


 • dizajn

thumb_down


 • velmi slaba vydrz baterie, android wear je zatial velmi slaby.

Martin L

Jedny z najkrajších hodiniek, fungujú spoľahlivo aj z synchronizáciou, jednoduché gestá na ovládanie. Po kúpe a nastavení prebehla aktualizácia na verziu 5.1.1 bezproblémov. Jediná chybička je výdrž, no po celom dni nie je problém na noc ich dať z telefónom nabíjať.

thumb_up


 • Krásny dizajn, notifikácie zo smartphonu, bezdrôtové nabíjanie, synchronizácia aj cez Wi-Fi, veľa dostupných skinov (cifernikov)

thumb_down


 • Slabšia výdrž - u mňa 1 deň

g211

Ikona inteligentných hodiniek moto360 konečne dostupná v e-shopoch na Slovensku za prijateľnú cenu. Nádherný dizajn, okrúhly screen, platforma Android Wear. Počas prvých 2-3 dní som mal problémy s prehrievaním a nízkou výdržou, toto sa našťastie vyriešilo samo cca po 4 nabitiach batérie a update na najnovšiu verziu. Odvtedy vydržia jeden celý deň, pričom na konci dňa stále zostáva cca 30 - 50% batérie. Večer ich iba položíte do bezdrôtovej nabíjačky, pričom v tomto režime hodiny slúžia zároveň na nepretržité zobrazovanie času (podobne ako rádiobudík, ktorý som vďaka tomu mohol odpojiť). Úplné nabitie je na bezdrôtovú nabíjačku pomerne rýchle - trvá iba cca 1 hodinu. Ráno po vytiahnutí z nabíjačky sú dosť teplé, ochladia sa ale ihneď a potom už s prehrievaním nie je žiadny problém. Ak patríte medzi rovnako "postihnutých" ľudí, ktorí neustále vyberajú z vrecka svoj telefón, tieto hodiny sa stanú neskutočným pomocníkom. Pri notifikácii (SMS / e-mail / ...) krátko zavibrujú a zobrazia podrobnosti, pri zvonení telefónu prerušovane vibrujú počas celého zvonenia. Keď sú hodiny pripojené k telefónu, máte možnosť nastaviť automatické vypnutie zvukov a vibrovania v telefóne - vďaka vibrovaniu na ruke sa dozviete o všetkom okamžite a diskrétne. Predtým som si musel neustále prepínať profil v telefóne (hlasný, tichý, vibrovanie počas meetingov, atď), vďaka hodinkám toto odpadá. Ak by sa náhodou stalo, že telefón niekde odložíte, dokážete si ho "prezvoniť" priamo z hodiniek (aj keď má tichý režim). Hodinky majú aj WiFi, čiže ak by ste boli mimo priameho dosahu telefónu, dokážu sa synchronizovať s telefónom aj touto cestou. Aplikácie stále pribúdajú - zatiaľ ide väčšinou o drobnosti ako Google Maps navigácia, počasie, fitness funkcie (vrátane vstavaného krokomera a merača pulzu), Google Keep, kalkulačka, no našiel som aj zaujímavosti typu diaľkový ovládač TV Samsung, webový prehliadač, alebo "baterku" - ide o naozaj drobnosť ktorá rozsvieti displej na bielo plným jasom, ale už mi viackrát pomohla (tým že sú hodiny na ruke máte k dispozícii obe ruky, a nemusíte v jednej držať na svietenie telefón). Google Wear je stále začínajúca platforma a treba s tým počítať, ale vývoj ide rýchlo dopredu.Počítajte s tým, že štandardne dodávaný kožený remienok veľmi rýchlo vymeníte. Ten môj nevydržal ani mesiac - kvôli poteniu v letných horúčavách najprv farbil ruku, a neskôr sa objavili neodstrániteľné škvrny aj na prednej časti náramku. Na moto360 síce nenamontujete klasický bežne dostupný remienok kvôli výčnelkom v strede, našťastie sa ale dajú zohnať kvalitné neoriginálne oceľové remienky za 6 EUR aj s poštovným na aliexpress.com (hľadajte moto360 steel band).

thumb_up


 • Perfektný dizajn
 • Praktické využitie
 • Dostatočný jas displeja aj na priamom slnku
 • Odolné voči prachu a vode (IP67)
 • Sklo odolné voči poškriabaniu (viackrát som "otestoval")
 • Podpora diktovania textu v slovenčine

thumb_down


 • Krátka životnosť koženého remienka
 • Režim ambient screen nie je kvôli výdrži batérie na celodenné použitie
 • Po otočení ruky trvá niekedy až cca 1 sekundu kým sa automaticky rozsvietia (dá sa urýchliť stlačením tlačítka)

Overený zákazník

Super

Víťaz súťaže ProduktRoku 2015, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

 

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Kidizoom Smart Watch

Pridať komentár