Pebble Time Smartwatch

Pebble Time Smartwatch

Chytré hodinky Pebble Time vám pomáhajú robiť viac vecí a urobiť je lepšie. Vďaka prevedenie s farebným e-paper displejom, zabudovaným mikrofónom a intuitívnym prostredím...

od 79.97 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 173.7 €
272.65 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 79.97 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na smart hodinky a redakčný výber najlepšie smart hodinky

Chytré hodinky Pebble Time vám pomáhajú robiť viac vecí a urobiť je lepšie. Vďaka prevedenie s farebným e-paper displejom, zabudovaným mikrofónom a intuitívnym prostredím zobrazujúcim denné udalosti sa z Pebble Time stáva celodenný spoločník.

Udalosti sú prehľadne radené podľa času, vďaka tomu máte perfektný prehľad o všetkom dianí. Pebble Time vďaka zabudovaným senzorom a možnosti Doinštalácia aplikácií tretích strán (napr. Runtastic, Endomondo a ďalších) umožňujú sledovanie stavu fyzickej aktivity a analýzu spánku bez ohľadu na to, kde práve ste.

Hodinky Pebble Time obsahujú tiež veľmi zaujímavú a plne natívnu aplikáciu Pebble Health, ktorá bola vyvinutá v spolupráci so Stanfordskou univerzitou. Táto aplikácia sleduje vaše denné aktivity a automaticky detekuje vaše spánkové fázy. Jej bezproblémová integrácia s časovou osou robí vaše denné štatistiky pohodlne prístupné. Pebble Time sú múdrejší voľbou pre život. A tiež zábavnejšie.

Hodinky Pebble Time sú historicky najús

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu IMMAX SW4

Pridať komentár