U Watch U8

U Watch U8

U Watch U8 sú konečne aj na Slovensku! Zabudnite na drahé inteligentné hodinky, kde zbytočne preplácate za značku. Inteligentné hodinky U Watch U8S spĺňajú všetko to, čo...

od 12.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
12.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na smart hodinky a redakčný výber najlepšie smart hodinky

U Watch U8 sú konečne aj na Slovensku! Zabudnite na drahé inteligentné hodinky, kde zbytočne preplácate za značku. Inteligentné hodinky U Watch U8S spĺňajú všetko to, čo očakávate od týchto zariadení a navyše vyzerajú naozaj štýlovo. Svojou cenou, dizajnom a hlavne fukčnosťou ponúkajú inteligentné hodinky U Watch U8S plnohodnotnú alternatívu k drahým a známym značkám. Chcete ísť ruka v ruke s novými technológiami no nemáte zvyšné stovky eur na drahé inteligentné hodinky? Potom sú U Watch U8S určené práve pre vás!

Telefonovanie cez handsfree
Inteligentné hodinky U Watch U8S obsahujú mikrofón a vstavaný zosilovač, a tak môžete pohodlne telefonovať bez toho aby ste museli vybrať telefón z vášho vrecka. Hodinky navše podporujú funkciu vybrácií, čo zaručí, že vám neujde žiaden hovor.

Hudobný prehrávač
Majte svoju obľúbenú hudbu stále so sebou. U Watch U8S fungujú tiež ako jednoduchý hudobný prehrávač. Stačí ich len spojiť s vašim smartfónom pomocou Bluetooth technológie a vašu obľúbenú hudbu si môžete prehrať naozaj kedykoľvek a kdekoľvek.

Diaľkové ovládanie k vášmu fotoaparátu
U Watch U8S ponúkajú naozaj zaujímavú funkciu pre fotoaparát vo vašom smrtfóne. Po spojení s vašim telefónom ich môžete využiť ako diaľkový ovládač pre spúšť k vášmu smartfónu. Dajte vašim selfies nový rozmer!

Inteligentné pripomienky
Očakávate od niekoho dôležitú správu a nechcete sa stále pozerať na telefón? Hodinky U Watch U8S dostanete upozornenie o prijatej správe z Facebooku, Gmailu, Skype, Viber ale aj o prijatí SMS či MMS. Buďte neustále informovaní a zároveň nebuďte otrokmi svojich telefónov.

Anti-theft systém
Vďaka tejto funkcii sa už nemusíte obávať krádeže vášho mobilného telefónu. U Watch U8S vás automaticky upozornia ak sa váš smartfón ocitne vo viac ako 10-metrovej vzdialenosti od vás. Môžete tým predísť krádeži alebo strate vášho smartfónu.

Ideálne pre športovcov
Hodinky U Watch U8S vám ponúkajú tiež množstvo funkcií pre váš aktívny voľný čas. S funkciou krokomer, počítadlo kalórií, či stopky naberie vaše cvičenie nový rozmer. Okrem toho vám hodinky poskytnú spoľahlivé informácie o počasí, a tak si vašu aktivitu budete vediť naplánovať podľa vašich predstáv.

Vstávajte načas
S hodinkami U Watch U8S už nikdy nezaspíte a vstanete vždy načas! S funkciou Budík si naplánujete vaše každodenné vstávanie tak, aby ste vždy všetko stihli.

Android a iOS
Inteligentné hodinky U Watch U8S sú kompatibilné so všetkými zariadeniami ktoré bežia na operačnom systéme Android, no dajú sa spárovať aj so zariadeniami, ktoré bežia na platforme iOS. UPOZORNENIE: V prípade zariadení bežiacich na platforme iOS nebudú niektoré funkcie dostupné (SMS, história hovorov, fotografovanie, diaľkové ovládanie...)

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu MedDay Q50

Pridať komentár