Beko DPY 8506 GXB1

Beko DPY 8506 GXB1

Parametre Beko DPY 8506 GXB1 Popis produktu Výkonná sušička s invertorovým motorom pojme až 8 kg bielizne....

od 519 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 579 €
559 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 579 €
973.51 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 579 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 519 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na sušičky a redakčný výber najlepšie sušičky

Parametre Beko DPY 8506 GXB1

Popis produktu

Výkonná sušička s invertorovým motorom pojme až 8 kg bielizne. 16 špeciálnych programov zaistí perfektnú starostlivosť o rôzne druhy vášho oblečenia, preto sa nemusíte obávať pokrčených košieľ, nedosušených džínsov alebo sušenia detského oblečenia. Vďaka jedinečnej konštrukcii bočných stien je neuveriteľne tichá a svoju dokonalosť dopĺňa úspornosťou v kategórii A+++. Ak máte v byte málo miesta, všetko vyrieši nástavec na pračku, ktorý sa dá použiť aj na práčky menšie ako je sušička. Smer otvárania dverí je možné upraviť podľa potreby. Detský zámok zabráni náhlej zmene programu. Prehľad o programoch či plnosti zásobníka na kondenzát poskytuje LCD displej. Vďaka konštrukcii máte ľahký prístup pri čistení 3 vzduchových filtrov, ktoré sú dôležité pre správnu funkcii prístroja a jeho životnosť.

Inteligentné sušenie s FlexySense

Sušička si pomocou senzorov FlexySense automaticky nastaví optimálnu teplotu a vlhkosť a ešte vám oznámi, aký čas bude potrebovať, aby dosiahla zvolený stupeň usušenia. Po ukončení procesu sušenia sa aj sama zastaví.

Extrémne tichá

Sušička Beko vám ponúka nočný režim, ktorý je až o 50% tichší ako štandardné programy, takže nebude rušiť počas spania deti alebo členov rodiny, ktorí pracujú na zmeny. A to všetko vďaka originálnej konštrukcii bočných stien S-shape.

Usuší každé oblečenie

Už nemusíte triediť bielizeň podľa tkaniny. Program Mix totiž umožňuje sušenie oblečenia z bavlny a syntetických vlákien naraz, takže vám ušetrí prácu aj čas, ktorý by ste pri triedení bielizne strávili.

Ušetrí miesto

Ak máte v byte málo miesta, všetko vyrieši nástavec na pračku, ktorý je možné použiť aj na pračky menšie, ako je samotná sušička.

Nahradí žehličku

Sušičky Beko pomocou jemných pohybov bubna usušia bielizeň bez pokrčenia. Navyše pri zvolení funkcie Jednoduché žehlenie sa bubon sušičky po ukončení programu otočí ešte každú minútu v priebehu 2 hodín, čo zaistí oddelenie jednotlivých kusov bielizne. Oblečenie vydrží nepokrčené, až kým ho vyberiete zo sušičky.

Zamerané na košele

Obávate sa dať do sušičky košele, pretože by sa mohli zničiť alebo vyblednúť? S programom Košele sa už obávať nemusíte.

Svieža bielizeň

Ak máte oblečenie dlhšie v skrini, môžete mu vrátiť sviežosť bez nutnosti prania - a to vďaka špeciálnemu programu Osvieženie bielizne. Pomocou jemných pohybov bubna odstráni z bielizne nežiaduce pachy a výsledkom je sviežosť bez zbytočného plytvania energie.

Na citlivú detskú pokožku

Program BabyProtect bol navrhnutý tak, aby bola detská bielizeň po vybratí zo sušičky ešte čistejšia a jemnejšia. Svojmu dieťatku tak zaistíte dokonalú starostlivosť.

Suché džínsy

Štandardné programy majú problém s dokonalým usušením silnejších látok, ako sú denim a fleece. Preto je tu špeciálny program Džínsy, ktorý si ľahko poradí so sušením silnejšej látky aj pozdĺž švov.

Detský zámok

Malé deti často lákajú tlačidlá. Ak nechcete, aby vďaka svojej zvedavosti nechtiac zmenili v priebehu sušenia program, použite elektronický zámok ovládania.

Zmena otvárania dverí

Smer otvárania dverí sušičky je možné otočiť a prispôsobiť vašim potrebám.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Whirlpool HDLX 70410

Pridať komentár