Bosch WTW87467CS

Bosch WTW87467CS

Parametre Bosch WTW87467CS Popis produktu Optimálny výkon s konštantne nízkou spotrebou energie je...

od 589 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 589 €
895.6 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 589 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 589 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na sušičky a redakčný výber najlepšie sušičky

Parametre Bosch WTW87467CS

Popis produktu

Optimálny výkon s konštantne nízkou spotrebou energie je zaručený vďaka tepelnému čerpadlu so samočistiacim kondenzátorom, ktorý sa v priebehu sušiaceho procesu vyčistí až 4-krát. Sušička spadá do energetické triedy A+++ a má pečať ECARF pre všetkých alergikov. Systém SensitiveDrying suší bielizeň teplým vzduchom súmerne zo všetkých strán a spoločne s asymetricky zakrivenými unášačmi s mäkčeným povrchom zaistí, že bielizeň bude pekne nadýchaná a nepokrčená.

Energetická trieda A+++ a ECARF

Sušička v energetické triede A+++ vám zaručí extrémne účinné a rýchle sušenie. Okrem úspornej trieda má táto sušička pečať kvality ECARF, ktorá zaručuje kvalitnú starostlivosť o bielizeň s ohľadom na citlivú pokožku a špecifické potreby alergikov.

Šetrné sušenie vďaka unikátnej štruktúre bubna

Krásne nadýchaná a nepokrčená bielizeň? To by mala určite zabezpečiť vaša nová sušička. Systém Sensitive Drying suší bielizeň pomocou mierneho teplého vzduchu súmerne zo všetkých strán a spolu s asymetricky zakrivenými unášačmi s mäkčeným povrchom je bielizeň nadnášaná ako na vzduchovom vankúši.

Samočistiaci kondenzátor

O kondenzátor sa už nebudete musieť starať, pretože je úplne bezúdržbový a čistí sa sám. Proces je riadený funkciou SelfCleaning a kondenzátor sa v priebehu sušiaceho procesu automaticky vyčistí až 4-krát.

Ekonomické a tiché sušenie

S tepelným čerpadlom budete bielizeň sušiť obzvlášť úsporne - a to aj pri prevádzke na plnú kapacitu. Kruhovitá štruktúra bočníc znižuje vibrácie a posilňuje stabilitu sušičky pri otáčaní bubna. Vďaka tomu produkuje citeľne menej hluku.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu LG RC 9155AP2F

Pridať komentár