Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10 Wi-Fi 4GB/64GB ZA1N0057CZ

Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10 Wi-Fi 4GB/64GB ZA1N0057CZ

Parametre Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10 Wi-Fi 4GB/64GB ZA1N0057CZ Popis produktu Hľadáte alternatívu k...

od 367.8 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
367.8 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na tablety a redakčný výber najlepšie tablety

Parametre Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10 Wi-Fi 4GB/64GB ZA1N0057CZ

Popis produktu

Hľadáte alternatívu k televízoru, ktorá bude praktická, luxusná a zároveň ju budete môcť používať kdekoľvek? Zoznámte sa s tabletom Yoga Tab 3 Plus! Vďaka 10,1’’ QHD displeju a perfektným reproduktorom vám dopraje bezkonkurenčný zážitok pri sledovaní filmov i televíznych programov. Pyšní sa tiež prvotriednym dizajnom, kvalitnými materiálmi a ešte jedným plusom navyše – odolnosťou. K tomu všetkému si pripočítajte batériu s extrémnou výdržou a získate spoločníka, ktorý naozaj nemá konkurenciu.

Štyrikrát inak

Objavte inovatívny dizajn s typickou komorou pre batériu. Vďaka tomuto prevedeniu došlo k posunutiu ťažiska a držanie tabletu je tak oveľa pohodlnejšie. Na bok zariadenia bol navyše umiestnený stojan, ktorý znateľne rozširuje možnosti používania tabletu – môžete ho podržať, postaviť, položiť i zavesiť!

Odolnosť a štýl

Hľadať konkurenta, ktorý by sa tomuto tabletu vyrovnal, by bolo zbytočné. Iba Yoga Tab 3 Plus má luxusné čierne prevedenie, povrchovú úpravu imitujúcu kožu, špičkové kovové komponenty a certifikáciu odolnosti IP51, vďaka ktorej sa nemusíte báť, že by mu kvapka vody mohla ublížiť.

Vylepšený obraz

Prestaňte sa obmedzovať pri sledovaní multimediálneho obsahu. Yoga Tab 3 Plus má širokouhlý, 10,1 palcov široký displej s rozlíšením QHD a technológiou IPS, ktorý vám zaručí dokonale ostrý, jasný a farebne verný obraz z akéhokoľvek uhlu pohľadu. Sledovanie videí a hranie hier tak bude ešte pôsobivejšie.

Neunavitelná batéria

Výdrž batérie je naozaj impozantná. Na jedno nabitie totiž zvládne až 18 hodín prevádzky. Skutočná výdrž sa však odvíja od spôsobu použitia. Pomyselnou čerešničkou na torte je funkcia USB „On the Go“, vďaka ktorej sa tablet stane powerbankou a umožní vám nabíjanie ďalších zariadení.

Balzam pre vaše uši

Tab 3 Plus vám dopraje skutočný zvukový zážitok. Vďaka výkonnej audio technológii Dolby Atmos a štyrom veľkým čelným reproduktorom sa k vašim ušiam dostane ten najbohatší a najčistejší zvuk, aký si z takéhoto zariadenia vôbec dokážete predstaviť. I bez slúchadiel tak nadobudnete dojem, že ste priamo v centre diania.

Pre zdieľanie s ostatnými

Tablet sa pýši technológiou Lenovo Media Cast, s ktorou budete môcť streamovať média z Yogy priamo na veľkú obrazovku televízora. Aby toho nebolo málo, môžete vďaka nej využiť i reproduktory tabletu na počúvanie hudby zo smartphonu – jednoducho, pomocou rozhrania Bluatooth.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Lenovo IdeaTab 3 ZA170171BG

Pridať komentár