Honor 9 4GB/64GB Dual SIM

Honor 9 4GB/64GB Dual SIM

Parametre Honor 9 4GB/64GB Dual SIM Popis produktu Obľúbená séria prémiových telefónov za rozumnú cenu pod...

od 415 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 429 €
499 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 429 €
506.04 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 429 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 415 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na telefóny a redakčný výber najlepšie telefóny

Parametre Honor 9 4GB/64GB Dual SIM

Popis produktu

Obľúbená séria prémiových telefónov za rozumnú cenu pod názvom Honor dáva o sebe vedieť už svojim deviatym modelom. Opäť sa môžete tešiť na precízne spojenie zakriveného skla s kovom a unikátny metalický dizajn, ktorý sa len tak neokuká. Predná strana ponúka pohľad na vylepšenú čítačku odtlačkov prstov integrovanú v tlačidle pod displejom, ktorý sa pýši ergonomicky zaoblenými hranami, detailným rozlíšením Full HD a skutočne verným zobrazením farieb. Na zadnej strane zase zaujme duálny fotoaparát kombinujúci vysokú ostrosť čiernobieleho senzora s citlivým farebným. Vďaka tomuto riešeniu sa nemusíte obávať fotografovania v noci alebo zoomovania. Nezaostáva ani výkon osemjadrového procesora, ktorý je opäť rýchlejší. V kombinácii s optimalizovaným systémom Android ho bude radosť používať.

Dokonalý zo všetkých uhlov

Ak nie ste priaznivcami fádneho dizajnu, bude sa vám Honor 9 páčiť už len kvôli premenlivým metalickým efektom zadného krytu. Samozrejmosťou je precízne dielenské spracovanie kombinácie skla a kovu s vybrúsenou ergonómiou a zvýšenou odolnosťou.

Vierohodné farby

Displej s kompaktnou uhlopriečkou 5,15 palcov sa môže pochváliť detailným rozlíšením Full HD a širokým farebným gamutom. V praxi to znamená, že reprodukované farby budú nielen sýte a žiarivé, ale tiež verné originálu. Zaujímavosťou je, okrem nočného zobrazenia, špeciálny režim určený pre priame slnečné svetlo.

Dvakrát viac fotografie

Honor 9 prináša okrem farebného 12megapixelového snímača navyše ešte jednu šošovku 20megapixelového čiernobieleho fotoaparátu, ktorý zobrazí aj tie najjemnejšie detaily s nevídanou ostrosťou. Fotografie budú vďaka tejto technológii lepšie aj pri zhoršených svetelných podmienkach a zoomovaní.

Výkon do zásoby

Vďaka novému osemjadrovému čipsetu prekonáva Honor 9 svojho predchodcu o celých 18 % v celkovom výpočtovom výkone a v oblasti spracovania grafiky dokonca až o 180 %. V kombinácii s inovovaným systémom založeným na siedmej verzii obľúbeného operačného systému Android sa tak nemusíte báť akéhokoľvek zaváhania ani pri náročných hrách.

Priestorový zvuk od znalcov v odbore

Aj pri použití klasických slúchadiel si budete môcť vychutnať priestorový zvuk až v troch rôznych režimoch, presne podľa svojho gusta. Vďaka spolupráci s víťazom Grammy a odborníkmi na optimalizáciu kvality zvuku telefón umožní v dômyselnom ekvalizéri zvýrazniť špecifiká konkrétnych žánrov pre čo najdokonalejší hudobný zážitok.

Dlhá výdrž

Výrobcovi sa do telefónu podarilo vtesnať batériu s nadpriemernou kapacitou 3 200 mAh. Pomocou špeciálnej technológie Smart Power tak telefón v praxi zvládne až 78 hodín prehrávania offline hudby. Samozrejmosťou je podpora rýchlonabíjania, vďaka ktorému vám na 40% nabitie postačí len polhodina.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB

Pridať komentár