Huawei P9 Lite 2017 Dual SIM

Huawei P9 Lite 2017 Dual SIM

Parametre Huawei P9 Lite 2017 Dual SIM Popis produktu Sny o budúcnosti vypustite nadobro z hlavy....

od 210.3 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 228.9 €
292.13 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 229 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 210.3 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na telefóny a redakčný výber najlepšie telefóny

Parametre Huawei P9 Lite 2017 Dual SIM

Popis produktu

Sny o budúcnosti vypustite nadobro z hlavy. Populárny bestseller Huawei P9 Lite je tu s inovovanou verziou pre rok 2017! Nový model je zase o úroveň vyššie a prináša vyšší výkon, väčšiu pamäť, novší software i vylepšené funkcie fotoaparátu. Hneď ako jeho štíhle telo raz uchopíte, nebudete ho chcieť pustiť. Spolužitie s týmto smartphonom pre vás bude naozaj silným zážitkom. Huawei P9 Lite 2017 = moderný smartphone bez kompromisov.

Nový a ešte lepší

Dizajn smartphonu je vyladený do najmenších detailov. Za zmienku stojí predovšetkým tenké ergonomické telo so zaoblenými okrajmi, kovovým rámom a veľkým 5,2palcovým Full HD displejom, ktorý zaujíma celých 70 % povrchu prednej strany telefónu. Dostupný je v troch farebných prevedeniach – čierna, biela a zlatá.

Fotografie s perfektnou ostrosťou

Milujete fotografovanie? Potom zbystrite. Huawei P9 Lite 2017 dokáže s presnosťou zachytiť všetko, čosi len dokážete predstaviť. Zadný 12MP fotoaparát má mnoho funkcií, ktorých výsledkom budú vysoko kvalitné snímky i za zhoršených svetelných podmienok. Snímač dokáže obraz zaostriť za chabých 0,3 s a vďaka technológii PDAF zachytí každú snímku s perfektnou ostrosťou. Predný 8MP fotoaparát s širokouhlým objektívom vám dopraje perfektné selfie snímky, na ktorých budete vždy skvelo vyzerať.

Pozná, že ste to vy

Zariadenie využíva špičkovú čítačku odtlačkov prstov, ktorá vás rozpozná behom 0,3 s. Vaše súkromie a dáta tak zostanú vždy tam, kde majú...v bezpečí.

Priestorové počúvanie

Nechajte vyniknúť každý tón plynúci z telefónu. Audio systém tohto modelu bol vyladený k dokonalosti a prináša jedinečnú kvalitu zvuku, ktorá bude pohladením pre vaše uši. Technológia SWS umožní rozšíriť stereo zvuk do priestoru a spolu s hlbokými basami zaistí nezabudnuteľný hudobný zážitok.

Šetrí energiu

Systém SmartPower v kombinácii s vysokokapacitnou batériou dokonale bráni zbytočnému plytvaniu energie. Významne tak predlžuje pohotovostnú dobu telefónu a vy si nemusíte robiť starosti s jeho častým nabíjaním.

Výkon, ktorý ohromí

Budúcnosť je vo vašich rukách. Huawei P9 Lite 2017 je poháňaný osemjadrovým procesorom Kiri 655, ktorý prináša vynikajúci výkon pri nízkej spotrebe. Smartphone tiež prináša väčšiu operačnú pamäť, ktorá zaručí ešte plynulejšie ovládanie a živšie reakcie. Dôležitou novinkou je podpora operačného systému Android Nougat, ktorý ďalej rozvíja možnosti a funkcie inteligentných telefónov. Užívateľské prostredie je inšpirované egejskou kultúrou a dopraje vám intuitívne ovládanie.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/32GB

Pridať komentár