LG G6 H870 32GB Single SIM

LG G6 H870 32GB Single SIM

Parametre LG G6 H870 32GB Single SIM Popis produktu Vlajková loď ako sa patrí. Aj týmito slovami možno...

od 439.8 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
439.8 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na telefóny a redakčný výber najlepšie telefóny

Parametre LG G6 H870 32GB Single SIM

Popis produktu

Vlajková loď ako sa patrí. Aj týmito slovami možno charakterizovať šiestu generáciu známeho modelu telefónov od LG. Na prvý pohľad vás upúta jeho predná strana so zaoblenými hranami, ktorá je takmer bez rámika. Unikátny širokouhlý displej vyniká ultravysokým rozlíšením, dokonalými farbami a intenzívnym podsvietením. Prezrite si na ňom fotografie vyhotovené dvojicou fotoaparátov, ktoré sa pýšia vysokou citlivosťou ISO a širokouhlým záberom na zachytenie nevšedných okamihov. Vďaka tvrdeným sklám a odolnosti voči prachu i vode sa pri používaní telefónu nemusíte nijako obmedzovať. Môžete sa tešiť na vysoký výkon, ktorý zvládne nie len náročné hry, ale i siedmu verziu operačného systému Android. Nechýba ani Hi-Fi kvalita zvukových záznamov, snímač odtlačkov prstov a najmodernejšie pripojenie.

Ešte dokonalejší

V porovnaní so staršou generáciou série G sa výrobca rozhodol zminimalizovať rámiky okolo displeja, ktorý tak získal väčší priestor. Okrem príjemne zaoblených hrán vás očaria aj okrúhle rohy zobrazovacieho panela. Uvítate tiež prvotriedne materiály a odolné krycie sklo Gorilla Glass.

Širokouhlý zážitok

S menším rámikom prichádza väčší displej s 5,7“ uhlopriečkou a pomerom strán 18:9 – ideálny partner na sledovanie najnovších filmov a hier. K tomu možno pripočítať ultrajemné rozlíšenie QHD Plus, s ktorým ani v najjemnejších detailoch nerozoznáte jednotlivé pixely. Kvalitný IPS panel, zobrazujúci autentické farby aj pri širších pozorovacích uhloch, je pre LG samozrejmosťou.

Jeden lepší, ako druhý

Na zadnej strane prístroja nájdete prakticky nebadateľné šošovky dvojice 13megapixelových fotoaparátov, ktoré ohromia aj tých najnáročnejších užívateľov. Jeden sa pýši výbornou svetelnosťou pre nočné fotografovanie, druhý vyniká širokým, 125° uhlom záberu. Vždy a všade tak vyhotovíte dokonalé zábery.

Odolný voči živlom

O maximálnej odolnosti telefónu nesvedčia len tvrdené sklá Gorilla Glass, ale aj certifikát IP68 zaručujúci zdolanie pobytu vo vode či prašnom prostredí. Neschovávajte sa pred dažďom, nesušte si ruky počas varenia, nebojte sa vziať si telefón do sprchy či fotografovať alebo nakrúcať videá vo vode. Tento telefón môžete na celých 30 minút bez obáv ponoriť až do 1,5 metrovej hĺbky.

Dokonalý zvukový záznam

LG G6 vám pomôže aj pri nahrávaní prednášok či vašich vlastných hudobných nápadov a všetko zaznamená v prvotriednej Hi-Fi kvalite. Vďaka širokému dynamickému rozsahu si poradí aj vo veľmi hlučnom prostredí.

Vysoký výkon aj výdrž

Výkon telefónu sa hravo postará o bezchybné fungovanie operačného systému Android Nougat, všetkých aplikácií a aj tých najnáročnejších hier. Ak sa rozhodnete hrať, nemusíte sa obmedzovať myšlienkami na nabíjačku. Šetriče batérie nastavia jednotlivé parametre tak, aby ste ušetrili čo najviac energie.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Apple iPhone 8 Plus 64GB

Pridať komentár