Samsung Galaxy A5 2017 A520F

Samsung Galaxy A5 2017 A520F

Parametre Samsung Galaxy A5 2017 A520F Popis produktu Spoločnosti Samsung sa podarilo vytvoriť skutočný...

od 319.8 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 343 €
203 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 344.7 €
467.43 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 344.7 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 319.8 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na telefóny a redakčný výber najlepšie telefóny

Parametre Samsung Galaxy A5 2017 A520F

Popis produktu

Spoločnosti Samsung sa podarilo vytvoriť skutočný klenot. Model Galaxy A5 pre rok 2017 sa vám dôkladne dostane pod kožu. Očarí vás nie len jeho elegantný design zo skla a kovu, ale aj výbava a funkcie, ktorými priam prekypuje. S bezkonkurenčnými fotoaparátmi budete fotografovať ako profesionáli. Prístroj ponúka batériu s dlhšou životnosťou, obojstranné nabíjanie a takisto bezpečnosť vašich dát. Okrem toho je odolný voči nepriaznivým vplyvom, takže mu neublíži prach ani voda. Tieto úžasné vlastnosti nijako neuberajú na jeho kráse a elegancii. Galaxy A3 2017 je skrátka výnimočný smartphone, ktorý musíte vyskúšať.

Dokonalý vo všetkých smeroch

Tento model nevyniká iba elegantným vzhľadom a dokonalou symetriou, ale aj materiálmi, z ktorých je vyrobený. Galaxy A5 vás na pohľad i na dotyk očarí kovovým rámikom doplneným poctivým 5,2“ displejom a odolným zadným 3D sklom. Riešenie objektívu fotoaparátu vám vyrazí dych – jeho osadenie do zadnej časti telefónu je natoľko precízne, že nijako nevyčnieva a na povrchu je tak prakticky neviditeľný.

V prírodných odtieňoch

Vybočte z davu a vyberte si farebné prevedenie podľa svojich predstáv. Výrobca tohto smartphonu pre vás pripravil štyri prírodné farebné odtiene, ktoré ešte viac zdôraznia jeho luxusný vzhľad.

Fotografie plné života

So 16 Mpx fotoaparátom budú mať všetky fotografie dokonalé detaily a hĺbku, akú si zaslúžia. Predný 16 Mpx fotoaparát, ktorý využíva jas displeja ako blesk, sa postará o dokonalé selfies aj pri nedostatočných svetelných podmienkach. Funkcia Auto Focus zasa zabezpečí dokonalú ostrosť záberov. Skrátka dokonalá kombinácia pre vášnivých fotografov!

Buďte kreatívni

Prebuďte v sebe driemajúceho umelca a ukážte, ako dokážete čarovať s fotografiami. Vďaka prednastaveným filtrom môžete svoje zábery upravovať od rána do večera – a zakaždým s dokonalým výsledkom.

Nebojí sa prachu ani vody

Galaxy A5 spĺňa stupeň krytia IP68, čo znamená odolnosť voči nepriaznivý vplyvom akými sú prach či voda. Bez obáv sa s ním možno na celých 30 minút ponoriť až do hĺbky 1,5 metra.

Lepšia výdrž, dokonalejšie nabíjanie

Batéria s kapacitou 3000 mAh vám poskytne toľko energie, koľko budete potrebovať. Ak by jej bolo predsa len málo, o všetko sa postará obojstranné nabíjanie prostredníctvom USB-C kábla - bez starostí, ktorú stranu pripojíte k telefónu.

Väčšia pamäť pre väčší obsah

Pamäť telefónu možno rozšíriť o úctyhodných 256 GB, čo je naozaj veľkorysý priestor pre váš multimediálny obsah.

Buďte v obraze

S technológiou Always On budete mať presný čas aj dátum neustále na očiach – bez nutnosti neustáleho zapínania telefónu. Ušetríte tak nie len vašu energiu, ale aj energiu vášho smartphonu.

Dáta v bezpečí

Zariadenie obsahuje zabezpečenú zložku, do ktorej môžete uložiť akékoľvek citlivé informácie alebo konkrétne aplikácie. Budú v dokonalom bezpečí. Dostanete sa k nim jednorazovým overením, bez zdĺhavého prihlasovania.

Všetko poruke

Pracujte s vašimi dátami tak, ako potrebujete. Telefón sa postará o bezchybné zálohovanie aj synchronizáciu. Účet na Samsung cloud vám navyše poskytne ďalších 15 GB úložného priestoru.

Vytvorte si svoj štýl

Tento model ponúka rozsiahle príslušenstvo, s ktorým si ho dokonale prispôsobíte. Vyberte si spomedzi odolných ochranných fólií, trendových krytov a štýlových puzdier.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Samsung Galaxy S8+ G955F 64GB

Pridať komentár