Samsung Galaxy S4 I9505 16GB

Samsung Galaxy S4 I9505 16GB

Parametre Samsung Galaxy S4 I9505 16GB Popis produktu Vďaka vynikajúcim a praktickým vlastnostiam...

od 198.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 328.78 € Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 198.99 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na telefóny a redakčný výber najlepšie telefóny

Parametre Samsung Galaxy S4 I9505 16GB

Popis produktu

Vďaka vynikajúcim a praktickým vlastnostiam nepustíte tento produkt z ruky celý deň. Telefón Samsung Galaxy S4 prináša množstvo zaujímavých a hravých funkcií, akými sú snímanie prednou i zadnou kamerou zároveň, doplnenie fotografie o zvukový záznam alebo série akčných záberov v jednom obraze. Svojim jednoduchým bezdrôtovým pripájaním k zariadeniam nahradí televízny ovládač alebo sa prepojí s ostatnými inteligentnými telefónmi a vytvorí jedinečný zvukový systém. Pre príjemnejšie používanie je telefón vybavený rozšírenou možnosťou nastavenia obrazu a zvuku podľa vašich osobných parametrov. Tento prístroj sa dokonale prispôsobí vašim potrebám.

Odľahčená konštrukcia

Polykarbonátové telo tvorí tenkú a ľahkú konštrukciu telefónu. Zo série Galaxy ide o najľahší telefón vôbec. Do odľahčeného rámu bol vložený neuveriteľne široký, päťpalcový displej s Full HD rozlíšením, ktorý spríjemní váš deň.

Dve strany pohľadu

Inteligentný telefón Galaxy S4 prináša pohľad na svet z dvoch strán. Výnimočná možnosť snímania predného a zadného fotoaparátu súčasne dodáva fotografiám nový rozmer. Odteraz nebudete chýbať na žiadnom archívnom zábere. Vyberte si z širokej ponuky štýlov a vytvorte výnimočné spomienky na krásne chvíle s priateľmi a rodinou.

Viac než fotografie

Od tejto chvíle nezabudnete, o čom sa hovorilo, keď ste fotografovali. Vypočujte si fotografie vďaka funkcii, ktorá ku každému z vašich osobitých záberov umožní nahrať slovný komentár. Na zachytenie fotografií v pohybe telefón disponuje funkciou dramatického záberu, ktorá vytvorí zo sekvencie fotografií výnimočný dynamický záber. Zaznamenajte šantenie svojho chlpatého miláčika v jedinom pamätnom obrázku.

Šikovné funkcie pre zábavnejší život

Bezdotykové ovládanie prináša jednoduché a zábavné prezeranie galérie. Prezeranie dokumentov a fotografií možno ovládať prostým mávnutím rukou nad displejom. Inteligentný software telefónu zahŕňa aj ďalšie výnimočné funkcie. Dokáže rozoznať vašu aktivitu a na základe toho sa prispôsobiť. Pri nastavení automatického posúvania textu napr. rozozná, že sa pozeráte inde, než na obrazovku a posúvanie zastaví. To je účelom funkcie SmartPause, ktorá bude s posúvaním pokračovať až vtedy, keď sa pohľadom vrátite späť k obrazovke.

Prispôsobivý obraz aj zvuk

Doprajte svojim očiam chvíľu oddychu a nastavte si displej presne podľa vašich predstáv. Vďaka 7 automatickým a 4 manuálne nastaviteľným režimom budete vždy spokojní. Hudbu podľa chuti si užite s rozšírenou možnosťou nastavenia. Upravte si na mieru hlasitosť v ľavom aj pravom zvukovom kanáli.

Prepojte inteligentné telefóny

Podeľte sa s priateľmi o výbornú hudbu alebo sa s nimi zahrajte hry. Bezdrôtové prepojenie viacerých inteligentných telefónov Samsung Galaxy S4 prináša viac radosti. Táto funkcia umožní vytvoriť nevídaný zvukový systém, ktorý kvalitu zvuku prenesie na inú úroveň.

Nahradí ovládač

Ak sa vám pokazí či stratí ovládač od televízora, nezúfajte. Telefón Galaxy S4 možno prepojiť s domácim kinom a využiť ho ako dokonalý diaľkový ovládač s nadštandardnými vlastnosťami.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Samsung Galaxy S8 G950F 64GB

Pridať komentár