Samsung Galaxy S6 G920F 32GB

Samsung Galaxy S6 G920F 32GB

Parametre Samsung Galaxy S6 G920F 32GB Popis produktu Samsung Galaxy S6 predstavuje očarujúci dizajn a...

od 328 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
328 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na telefóny a redakčný výber najlepšie telefóny

Parametre Samsung Galaxy S6 G920F 32GB

Popis produktu

Samsung Galaxy S6 predstavuje očarujúci dizajn a mimoriadny výkon. Samsung sa tu sústredí aj na zabezpečenie telefónu pomocou vylepšeného snímača odtlačkov prstov a systému KNOX. S týmto inteligentným telefónom budete fotiť ešte ostrejšie snímky, jednoducho platiť pomocou NFC a čiarových kódov a dozviete sa zaujímavé informácie o svojom telefóne. Vďaka vysokému výkonu a dlhej výdrži batérie môžete používať aj náročnejšie aplikácie a využívať funkciu multitasking. Samsung sa tiež vyznamenal rýchlym nabitím batérie a zabudovaným bezdrôtovým nabíjaním. Tomuto telefónu nechýba ani možnosť zdieľania dát s inteligentnou televíziou Samsung.

Dych berúca elegancia s prvotriednym displejom

Samsung Galaxy S6 nie je ozdobený iba svojím pôsobivým telom. Smartphone vás očarí i mimoriadnym displejom. 5,1palcový displej s technológiou Super AMOLED so sebou prináša ostré zobrazenie a dobrú čitateľnosť na priamom slnku.

Špičkový výkon na rozdávanie

Tento model vo vás vzbudí nadšenie aj vďaka svojmu výkonu a dlhej výdrži batérie. 64 – bitová architektúra, LPDDR4 pamäťový čip a výkonná grafika vám umožní zabaviť sa aj tými najnáročnejšími hrami a využívať pokročilý multitasking.

Rýchlo sa nabije

Samsung stále zdokonaľuje svoje modely a nabíjanie batérie nie je výnimkou, ktoré je teraz až 1,5krát rýchlejšie. Zakúpením nabíjacej podložky môžete využiť zabudované bezdrôtové nabíjanie.

Ešte ostrejší

Vďaka svetelnosti F1,9 a vyššiemu rozlíšeniu zadného i predného fotoaparátu zachytíte ostrejšie fotografie. Stačí iba dvojitým stlačením zapnúť fotoaparát a vzápätí môžete zachytiť každý moment.

Majte bezpečnosť telefónu vo svojich rukách

So systémom KNOX a snímačov odtlačkov prstov bude o zabezpečenie vášho telefónu postarané. Jedným prstom zabezpečíte odomykanie telefónu, overíte svoj účet Samsung a prihlásite sa na weby. Systém KNOX obohacuje telefón o bezpečné spúšťanie, duálne rozhranie, zabezpečenie softwaru a kontrolu narušenia jadra operačného systému.

Prehľad o svojom telefóne

Zoznámte sa s informáciami o vašom telefóne. Teraz sa pomocou aplikácie Smart Manager môžete dozvedieť napríklad o stave batérie, zabezpečení, využití úložiska a pamäti RAM.

Platby ešte neboli jednoduchšie

Pohodlný a rýchly spôsob platby? To všetko zariadi platobná aplikácia, ktorá podporuje technológiu NFC a čiarové kódy.

Spojte sa s televíziou

Prezerajte svoje fotografie a videá na Samsung Smart TV prostredníctvom technológie Bluetooth Low Energy.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu LG G6 H870 32GB Single SIM

Pridať komentár