Samsung Galaxy Xcover 4 G390F

Samsung Galaxy Xcover 4 G390F

Parametre Samsung Galaxy Xcover 4 G390F Popis produktu Séria telefónov Xcover sa zameriava na užívateľov,...

od 217.8 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 237 €
256.9 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 237 €
272.65 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 256.9 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 217.8 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na telefóny a redakčný výber najlepšie telefóny

Parametre Samsung Galaxy Xcover 4 G390F

Popis produktu

Séria telefónov Xcover sa zameriava na užívateľov, ktorí sa neboja prachu, vody ani drsnejšieho prostredia. Tento odolný prístroj štvrtej generácie prichádza s praktickým designom špeciálne upraveným tak, aby sa vám nevyšmykol z ruky. Môžete s ním pohodlne manipulovať aj v rukaviciach – mimoriadne citlivý dotykový displej sníma za každých okolností. Tento model prináša vyššie HD rozlíšenie a 5palcový displej, na ktorom sa bude lepšie vynímať najnovšia verzia operačného systému Android. Štvorjadrový procesor spolupracuje s množstvo moderných technológií, ako napr. NFC. Samozrejmosťou je dvojica fotoaparátov s LED bleskom, mobilné pripojenie 4G LTE, Bluetooth, navigácia GPS alebo FM rádio.

Odolný a praktický design

Ak nepatríte k fanúšikom súčasného trendu lesknúcich sa krehkých telefónov, Galaxy Xcover 4 je pre vás to pravé. Jeho mimoriadne odolný design kráča ruka v ruke s praktickou ergonómiou protišmykovej povrchovej úpravy. Smartphone je navyše chránený pred vysokou koncentráciou prachu a zvládne aj pobyt pod vodnou hladinou. To všetko sa ukrýva v iba 9,7 mm tenkom tele.

Ešte dokonalejší displej

Vyťažte zo svojich fotografií, videí alebo internetového prehliadača ešte viac. Displej štvrtej generácie modelu Galaxy Xcover je v porovnaní s predchádzajúcimi sériami omnoho vyspelejší. S veľkosťou 5 palcov ponúka jemnejšie HD rozlíšenie, s ktorým si vychutnáte oveľa viac detailov.

Fotografie plné detailov, rýchlo a jednoducho

Telefón disponuje dvojicou fotoaparátov, s ktorými zachytíte všetky dôležité okamihy presne tak, ako potrebujete. Zadný fotoaparát sa pýši 13megapixelovým rozlíšením a možnosťou využitia LED blesku. Predný 5MP snímač sa zasa osvedčí pri videohovoroch a vyhotovovaní obľúbených selfies. Na rýchle fotografovanie stačí dva krát stisnúť domovské tlačidlo.

Ovládanie v rukaviciach

Vyššia citlivosť dotykovej plochy displeja si poradí aj keď máte na rukách rukavice. Či už budete chcieť prebrať hovor v treskúcej zime, alebo pri práci v ochranných rukaviciach, na Galaxy Xcover 4 sa môžete vždy spoľahnúť

Moderné technológie

Okrem dvojpásmovej Wi-Fi, bezdrôtového rozhrania Bluetooth, navigácie GPS alebo vyspelého hardwarového zabezpečenia Samsung Knox telefón obsahuje aj čip pre komunikáciu v krátkom dosahu – tzv. NFC. Vďaka tejto technológii k prístroju jednoducho pripojíte príslušenstvo, alebo s ním zaplatíte v obchode. Pokiaľ túto funkciu podporuje vaša banka, peňaženku už pri sebe nebudete potrebovať.

Veľkokapacitná batéria

Optimalizovaný systém Android Nougat sa spolu s komponentmi sprostredkujúcimi výkon a šetriacimi energiu postará o neuveriteľnú výdrž. Nemožno tiež opomenúť batériu s kapacitou 2800 mAh. Predstavte si 14 hodín surfovania po internete, 77 hodín počúvania hudby, 13 hodín sledovania videí, alebo 17 hodín telefonovania.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Apple iPhone 6 16GB

Pridať komentár