Samsung UE43KU6072

Samsung UE43KU6072

Parametre Samsung UE43KU6072 Popis produktu Televízor sa môže pochváliť dnes už nevyhnutným rozlíšením 4K,...

od 503.8 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 499 €
583.95 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 503.8 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na televízory a redakčný výber najlepšie televízory

Parametre Samsung UE43KU6072

Popis produktu

Televízor sa môže pochváliť dnes už nevyhnutným rozlíšením 4K, ktoré vás pri sledovaní filmu či seriálu vtiahne priamo do centra diania. Samozrejmosťou je výkonný štvorjadrový procesor, ktorý na svoju kvalitatívnu úroveň vyzdvihne aj ostatné zdroje videosignálu pracujúce v nižšom rozlíšení. Popri tom sa postará o chod inovovaného operačného systému, ktorý je zároveň dostatočne jednoduchý a vyhovujúci akýmkoľvek potrebám. Milovníkov športu a dynamických scén poteší vyššia obnovovacia frekvencia obrazovky, takže ničím nerušený obraz bude zakaždým ostrý. Televízor vám skrátka poskytne všetko potrebné na dokonalý zážitok.

Štyrikrát viac

Nechajte sa vtiahnuť do deja vašich obľúbených hier, filmov a seriálov. Obraz v ultravysokom 4K rozlíšení je približne štvornásobne detailnejší ako súčasný Full HD štandard. Zobrazovací panel je výsledkom dlhoročných skúseností výrobcu Samsung - v porovnaní so staršími modelmi obsahuje až sedemnásobne vyšší počet farebných odtieňov. Rovnako nadšení budete aj systémom dynamického kontrastu HDR, s ktorým bude sledovaná scéna dokonalá ako v jej najsvetlejších, tak i najtmavších bodoch. Každý obraz budete vnímať presne tak, ako si to tvorcovia predstavovali.

Vylepší každý záber

Nakoľko v súčasnosti nie je každý televízny obsah produkovaný v kvalite, ktorú dokáže tento televízor zobraziť, filmy či seriály s nižším ako 4K rozlíšením je nevyhnutné prepočítať a následne previesť do kvality zodpovedajúcej najvyššiemu štandardu. Televízoru Samsung pri tom pomáhajú dômyselné algoritmy a výkonný štvorjadrový procesor.

Čisto a plynulo

V porovnaní so štandardnými televízormi tento model prichádza s technológiou Clear Motion Rate, čo v preklade znamená čistý a nerozmazaný pohyb v náročných scénach. Stojí za ním zvýšená frekvencia obnovovania obrazu, čím vzniká priestor pre ďalšie zábery a zážitok zo sledovania sa stáva prirodzenejší a plynulejší.

Užívateľsky prívetivý systém

Súčasťou televízora je užívateľsky prívetivejší, jednoduchší a intuitívnejší operačný systém Tizen. K videám na YouTube, množstvu zábavných hier, internetu či inteligentným aplikáciám Smart TV sa dostanete omnoho jednoduchšie, rýchlejšie a najmä bez čítania nekonečného manuálu. So štvorjadrovým procesorom to bude naozaj bez čakania a zdržiavania.

Rýchle pripojenie bez káblov

Nelámte si hlavu s rozširovaním domácej siete o ďalšie káble a rozbočovače. Televízor obsahuje integrovaný bezdrôtový adaptér s možnosťou pripojenia k vašej domácej Wi-Fi. Rýchlosť tohto pripojenia uspokojí naozaj každého, kto má záujem využívať aplikácie Smart TV. Kontakt so svetom budete môcť udržať aj klasickým pripojením prostredníctvom ethernetového portu.

Spojenie na množstvo spôsobov

Televízor Samsung ponúka niekoľko možností, ako si prehrať svoj obľúbený film, seriál, alebo prezrieť fotografie. Vyberte si ľahko dostupný klasický flashdisk alebo externý harddisk, ktoré k televízoru pripojíte prostredníctvom jedného z dvoch USB konektorov. Môžete premýšľať aj nad modernejším spôsobom a obsah zdieľať z iných zariadení, akými sú smartphone či tablet. Pripojenie prostredníctvom HDMI je už štandardnou samozrejmosťou, ako sa dostať k obsahu v notebooku, DVD či Blu-ray prehrávači alebo hernej konzole.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu LG 32LF510B

Pridať komentár