Canon i-Sensys LBP-7018C

Canon i-Sensys LBP-7018C

Vlastnosti Priestorovo úsporný dizajn Laserová tlač 4 str./min. farebne a 16 str./min. čiernobielo Technológie rýchleho prvého výtlačku Energetická účinnosť...

od 170.13 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 166.33 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 163.9 € Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 170.13 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na tlačiarne a redakčný výber najlepšie tlačiarne

Vlastnosti

Priestorovo úsporný dizajn

Laserová tlač 4 str./min. farebne a 16 str./min. čiernobielo

Technológie rýchleho prvého výtlačku

Energetická účinnosť

Rozlíšenie tlače 2400 x 600 dpi

Jednoduchá výmena kaziet s tonerom

Farebná laserová tlač pre vašu domácu kanceláriu.

Štýlový a priestorovo úsporný dizajn

Kompaktný dizajn tlačiarne i-SENSYS LBP7018C a jej jedinečná prevádzka z nej robia ideálnu stolnú tlačiareň na použitie v malých a domácich kanceláriách. S malými rozmermi a rýchlou odozvou ponúka táto cenovo dostupná laserová tlačiareň farebnú tlač vo výnimočnej kvalite.

Rýchla tlač

Keď chcete tlačiť, s technológiou rýchleho prvého výtlačku od spoločnosti Canon nemusíte čakať. Pri tlači až 16 str./min. čiernobielo a 4 str./min. farebne je čas prvého čiernobieleho výtlačku len 13,6 sekundy - takže pri prvom výstupe je len minimálne oneskorenie.

Dokonalý výstup - farebne a čiernobielo

Dosiahnite svoj cieľ s výtlačkami vynikajúcej kvality. Pri rozlíšení tlače až 2400 x 600 dpi si všimnete vylepšené detaily, ostrý a svieži text a hladké stupne sivej. Prvotriedne spracovanie obrazu a inovatívny S-Toner od spoločnosti Canon zabezpečujú farebný výstup najlepšej kvality.

Znižujte náklady s nízkou spotrebou energie

Prvotriedna energetická efektivita tlačiarne i-SENSYS LBP7018C vám pomôže šetriť peniaze a znížiť náklady na vlastníctvo, ako aj znížiť vašu uhlíkovú stopu. V rámci záväzku spoločnosti Canon poskytovať produkty, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu v maximálnej možnej miere, má táto farebná laserová tlačiareň certifikát Energy Star. Typická spotreba elektrickej energie (TEC) je len 0,5 kWh a v režime spánku spotrebúva len 1,1 W, vďaka čomu patrí medzi najefektívnejšie tlačiarne vo svojej triede.

Jednoduché použitie a prevádzka

Nastavenie a používanie tejto tlačiarne je mimoriadne jednoduché. Výmena kaziet s tonerom je jednoduchá a špeciálna funkcia zníženia hluku prispieva k tichšiemu a príjemnejšiemu pracovnému prostrediu, takže sa môžete plne venovať vašim veciam. Máte pokoj na duši, že používateľsky prívetivý ovládač tlačiarne Canon CAPT vám ušetrí čas a prinesie vynikajúci farebný výstup.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Canon i-SENSYS LBP-6230dw

Pridať komentár