HP Color LaserJet Pro M452nw CF388A

HP Color LaserJet Pro M452nw CF388A

AKCIA 3-ročný servis zdarma Pre viac info kliknute TU Ideálny tlačový výkon a silné zabezpečenie vašich pracovných postupov. Táto agilná farebná tlačiareň HP Color...

od 233.61 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 282.99 € Do obchodu AndreaShop.sk
Tpd.sk 282.99 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 233.61 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na tlačiarne a redakčný výber najlepšie tlačiarne

AKCIA 3-ročný servis zdarma

Pre viac info kliknute TU

Ideálny tlačový výkon a silné zabezpečenie vašich pracovných postupov. Táto agilná farebná tlačiareň HP Color LaserJet Pro M452nw dokončí svoju prácu rýchlejšie a poskytuje rozsiahle zabezpečenie, ktoré chráni pred hrozbami.

Ideálne pre tímy 3 - 10 osôb, ktoré vytlačia 750 - 3500 farebných strán za mesiac pre rýchle dokončenie svojich úloh so zabezpečením úloh proti hrozbám.

Zaraďte vyššiu rýchlosť na vašom pracovisku pomocou výkonnej farebnej tlačiarne, ktorá vás ušetrí čakania. Vytlačte prvú stránku rýchlejšie, než konkurencia, a postarajte sa o bezpečnosť zariadenia, údajov a dokumentov - od spustenia až po vypnutie.

Tlačte viac farebných strán profesionálnej kvality, ako kedykoľvek predtým. Špeciálne navrhnuté originálne tonerové kazety HP s funkciou JetIntelligence poskytujú vyšší výkon, vyššiu energetickú účinnosť a skutočnú kvalitu HP, ktorej sa konkurencia nevyrovná.

Jednoducho vyrábajte dokumenty, ktoré potrebujete k svojej práci, a šetrite pritom energiou. Nastavovanie a spravovanie tejto energeticky úspornej tlačiarne je jednoduché, a jej konštrukcia obstojí aj v najnáročnejších kancelárskych podmienkach.

Udržiavajte dynamiku svojho podniku, keď potrebuje postrčiť alebo sa objaví nečakaná príležitosť - ako v kancelárii, tak aj na cestách. Využite bezdrôtovú tlač s pripojením k sieti aj bez neho. Zostaňte pripojený pomocou siete Ethernet a pracujte bez námahy priamo tam, kde ste.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Canon PIXMA G2400

Pridať komentár