HP LaserJet Pro M12w T0L46A

HP LaserJet Pro M12w T0L46A

Spoľahnite sa na profesionálnu kvalitu a overenú výkonnosť výrobkov HP pomocou najlacnejšej a najmenšej bezdrôtovej laserovej tlačiarni od spoločnosti HP.1 Jednoducho šetrite...

od 80.2 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 80.2 €
132.41 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 89 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 80.2 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na tlačiarne a redakčný výber najlepšie tlačiarne

Spoľahnite sa na profesionálnu kvalitu a overenú výkonnosť výrobkov HP pomocou najlacnejšej a najmenšej bezdrôtovej laserovej tlačiarni od spoločnosti HP.1 Jednoducho šetrite priestorom aj rozpočtom.

Spoľahnite sa na dokumenty s ostrým čiernym textom od priemyselného lídra v oblasti laserovej tlače. Šetrite energiu s technológiou HP Auto-On/Auto-Off. Začnite tlačiť ihneď po vybalení pomocou predinštalovaných originálnych tonerových kaziet HP LaserJet. Zostaňte produktívni pri rýchlostiach tlače až 18 strán za minútu. Vyťažte maximum z obmedzeného pracovného priestoru pomocou tohto kompaktného zariadenia HP LaserJet Pro – najmenšej laserovej tlačiarne z ponuky HP. Získajte vysokokvalitné výtlačky a výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť vďaka originálnych tonerových kaziet HP. Jednoduchý prístup, tlač a zdieľanie prostriedkov cez bezdrôtové siete. Tlačte jednoducho z mobilných zariadení s operačnými systémami Android™ verzie 4.4 alebo novšej alebo Google Chrome™. Tlačte priamo zo svojho mobilného zariadenia – bez pristupovania k sieti. Vďaka technológii HP ePrint môžete tlačiť takmer odkiaľkoľvek.

Obsah balenia

Tlačiareň HP LaserJet Pro M12w

Predinštalovaná úvodná originálna čierna tonerová kazeta HP LaserJet (500 strán)

Inštalačná príručka

Inštalačný poster

Informačný leták

Návod k záruke

Softvérové ovládače a dokumentácia na disku CD-ROM

Napájací kábel

Kábel USB

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu HP LaserJet Pro 400 M402n C5F93A

Pridať komentár