Samsung SL-C430W

Samsung SL-C430W

Parametre Samsung SL-C430W Popis produktu Pomocou mobilných aplikácií budete môcť tlačiť priamo z...

od 146.4 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 139 €
149 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 146.6 €
167.47 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 146.4 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na tlačiarne a redakčný výber najlepšie tlačiarne

Parametre Samsung SL-C430W

Popis produktu

Pomocou mobilných aplikácií budete môcť tlačiť priamo z mobilných zariadení vybavených operačnými systémami iOS, Android, Microsoft Windows a takisto zo zariadenia Amazon Kindle. Tlačiareň si nainštalujete v troch jednoduchých krokoch, bez potreby inštalačného CD. K smartphonu podporujúcemu NFC tlačiareň pripojíte jediným dotykom. Vďaka technológii ReCP už na prvý pohľad zaznamenáte mimoriadne čistý výtlačok a s vyššou kvalitou tlače prostredníctvom mobilného zariadenia vám zasa pomôže technológia Smart CMS. Vysoko výkonný toner vám umožní vytlačiť až 1500 strán, čím ušetríte na nákladoch za tlač. Vďaka rýchlosti tlače až 18 strán za minútu už nezmeškáte žiadnu schôdzku kvôli pomalej tlačiarni. Myslite na životné prostredie a tlačte v režime Eco či s technológiou Easy Eco Driver.

Jednoduchá tlač priamo z mobilných zariadení

Tlačiareň vyniká podporou viacerých mobilných zariadení. Môžete ju využiť prostredníctvom intuitívnej aplikácie Mobile Print, ktorá umožní tlač priamo z inteligentných mobilných zariadení vybavených operačným systémom iOS, Android či Microsoft Windows a takisto zo zariadenia Amazon Kindle.

Jednoduchšie to už ani nejde

Tlačiareň dokážete nainštalovať bez USB pripojenia v troch krokoch. Aplikácia SPSI (Samsung Printer S/W Installer) automaticky zvolí operačný systém vášho mobilného zariadenia a ovládač tlačiarne nainštaluje bez potreby inštalačného CD.

Automatické pripojenie prostredníctvom podpory NFC

Vychutnajte si mobilnú tlač z vášho mobilného zariadenia prostredníctvom podpory bezkontaktnej technológie NFC. Na spustenie automatickej inštalácie bezplatnej aplikácie Mobile Print stačí letmý dotyk a tlačiareň sa následne okamžite pripojí k mobilnému zariadeniu!

Viac možností v oblasti tlače z mobilného zariadenia

Tlačiareň Samsung otvára v oblasti tlače z mobilných zariadení nové možnosti. Tento spôsob tlače dokumentov vám okrem aplikácie Samsung Mobile Print sprostredkujú aj aplikácie Samsung Cloud Print, Google Print či Airprint!

Kvalita tlače na prvom mieste

Technológia ReCP (Rendering Engine for Clean Page) sa postará o čistý výtlačok s dokonale čitateľným textom a výnimočne zachytenými obrázkami. Pri tlači z mobilného zariadenia oceníte technológiu Smart CMS (Smart Color Management System), ktorá automaticky vylepší ostrosť a odstráni biele miesta obrázkov. Tlačenie prostredníctvom mobilného zariadenia sa stane ešte dokonalejším!

Šetrite svoje peniaze

Toner s kapacitou až 1500 strán vás príjemne prekvapí. Výsledkom bude vyššia produktívnosť a nižšie náklady na tlač.

Bez zbytočného čakania

Ak sa práve ponáhľate, určite oceníte rýchlosť tlačiarne. Model Samsung zvládne za 1 minútu vytlačiť až 18 čiernobielych alebo 4 farebné strany.

Tlačte s ohľadom na životné prostredie

Tlačiareň Samsung si pre vás pripravila sériu funkcií, ktoré ušetria energiu a zároveň sú ohľaduplné voči životnému prostrediu. Do režimu Eco tlačiareň prepnete stlačením jediného tlačidla. Technológia Easy Eco Driver dokáže odstrániť text i obrázky a previesť ich z bitmapy do skice.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Brother HL-1112E

Pridať komentár