Beko DFN 26321 W

Beko DFN 26321 W

Parametre Beko DFN 26321 W Popis produktu Tato umývačka riadu s antibakteriálnym tesnením sa stane vašim...

od 260.3 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 260.3 €
467.08 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 260.3 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na umývačky riadu a redakčný výber najlepšie umývačky riadu

Parametre Beko DFN 26321 W

Popis produktu

Tato umývačka riadu s antibakteriálnym tesnením sa stane vašim nenahraditeľným pomocníkom. Vďaka výkonnému invertorovému motoru s 10ročnou zárukou dokáže umyť až 13 súprav riadu a hravo si poradí aj s umývaním plechov. K dispozícii je celkovo 6 hlavných umývacích programov vrátane programu Auto, ktorý automaticky nastaví umývačku na optimálne využitie energií. Vďaka programu Quick & Clean, ktorý vyčistí riad už za 58 minút, ušetríte nielen energiu, ale aj čas! Za zmienku stojí výškovo nastaviteľný horný kôš a špeciálny kôš na príbor alebo malé nádoby. Špeciálna funkcia pre univerzálne tabletky "všetko v 1" slúži na ich optimálne využitie. Možnosť umývania len s polovičnou náplňou zaistí rýchlejší a efektívnejší výsledok.

Rýchlo čisté

Beko má najrýchlejší program na svete Quick & Clean, ktorý dosahuje úžasne výsledky umytia riadu úplne naplnenej umývačky len za 58 minút!

Stop baktériám

Vďaka špeciálnemu antibakteriálnemu tesneniu nedochádza k šíreniu baktérií vo vnútri umývačky, takže sa môžete spoľahnúť na to, že riad bude naozaj čistý.

Polovičná náplň

Potrebujete čistý riad, ale umývačka je naplnená len čiastočne? Nevadí! Umývačku môžete naplniť len do polovice a aj tak vám zaručí perfektne umytý riad.

Automatický program

Vďaka inteligentným senzorom umývačka zvládne sama nastaviť ideálnu teplotu, množstvo vody a dĺžku umývania podľa toho, ako veľmi je riad špinavý.

3. kôš - priehradka na príbor

Priehradka na príbor má vlastné umývacie rameno, preto je vhodná v situáciách, keď potrebujete umyť malé nádoby či príbor.

Polohovateľný systém Acrobat

Pomocou polohovateľného systému si môžete ľubovoľne meniť výšku horného koša, ak je už plný, alebo sa do neho nezmestí všetko potrebné.

Ochrana pred preplavením Watersafe

Ak dôjde k preplaveniu umývačky, tak sa spotrebič automaticky vypne.

10ročná záruka

Na výkonný inventorový motor ProSmart sa vzťahuje 10ročná záruka.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Beko DIN 28220

Pridať komentár