Cata B-10 T

Cata B-10 T

Ventilátor axiálny, D 100 mm, s časovým dobehom. Úplne zapustený, s veľmi štíhlym čelným krytom. Farba Biela Priemer odťahu mm 100 Príkon motoru W 15 Otáčky/min. 2500 Max....

od 26.1 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 24.93 € Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 26.1 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na ventilátory a redakčný výber najlepšie ventilátory

Ventilátor axiálny, D 100 mm, s časovým dobehom. Úplne zapustený, s veľmi štíhlym čelným krytom. Farba Biela Priemer odťahu mm 100 Príkon motoru W 15 Otáčky/min. 2500 Max. sací výkon m3/hod 98 Max. tlak Pa 29 Max. dĺžka odťahu m 3 Hlučnosť dB(A) - 2 m 41 Stupeň krytia IPX4 Dvojitá izolácia - spotrebič triedy II. Výbava Dobehový časovač 3-15 min Spätná klapka Voliteľné príslušenstvo Montážna poloha Do steny aj do stropu Ložiská - klzné s tukovou náplňou pre celú životnosť ventilátora. Ventilátory, ktoré je možné inštalovať do steny aj do stropu, majú axiálne ložiská (podopiera os pri inštalácii do stropu). Tieto sú plne porovnateľné s guľôčkovými ložiskami. Balenie obsahuje tiež hmoždinky a vruty.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Cata e100 GT

Pridať komentár