iRobot Roomba 866

iRobot Roomba 866

iRobot Roomba 866 iRobot® Roomba® 866 je vysávací robot s najlepším vysávacím výkonom na trhu. Pomocou revolučnej technológie AeroForce™ dokáže z podlahy odstrániť až o 50%...

od 499 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 499 € Do obchodu AndreaShop.sk
Tpd.sk 449 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 499 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na vysávače a redakčný výber najlepšie vysávače

iRobot Roomba 866 iRobot® Roomba® 866 je vysávací robot s najlepším vysávacím výkonom na trhu. Pomocou revolučnej technológie AeroForce™ dokáže z podlahy odstrániť až o 50% viac prachu, nečistôt a vlasov a odbremeňuje vás od čistenia namotaných vlasov z kief. Vysávanie nemôže byť jednoduchšie. Stačí zatlačiť tlačidlo CLEAN a Roomba začne s ťažkou prácou. Pomocou inteligentného systému navigácie iAdapt™ dokáže povysávať celý priestor aj pod nábytkom a dôkladne vymetá prach okolo stien a v kútoch. Jednotlivé miesta prechádza viackrát a aktívne vyhľadáva tie, na ktorých sa nachádza viac znečistenia a intenzívnejšie sa im venuje.

Rýchle predstavenie iRobot Roomba 866

Hlavné prednosti Roomby 866

Upratovanie všetkých typov tvrdých podláh i kobercov

Najchytrejší systém upratovania a navigácia iAdapt

Čistiaci systém AeroForce

Systém bočného upratovania v rohoch a pozdĺž stien Wall Follow

Adaptívna čistiaca hlava s gumovými kefami AeroForce

Veľkokapacitný zberný kôš AeroForce

Filtrácia cez HEPA filter

Indikátor plného koša

Systém ANTITANGLE proti zamotaniu do káblov a strapcov od koberca

Akustická a optická detekcia nečistôt

Funkcia načasovania upratovania

Funkcia virtuálnej steny (dokúpiteľná)

Profilovaný nárazník so spomaleným dotykom

Senzory proti pádu zo schodov

Diaľkové ovládanie (dokúpiteľné)

Batérie XLife s 2x dlhšou životnosťou

Nabíjacia stanica s integrovaným adaptérom

Kľúčové funkcie iRobot Roomba 866

Najchytrejší systém upratovania a navigácie iAdapt   iRobot Roomba prichádza na trh s osvedčenými systémami, ktoré robia iRobot iRobotom. Vymenovanie začína tým absolútne najdôležitejším - systémom iAdapt. Tento najchytrejší systém upratovania a navigácie v miestnosti od iRobot za pomoci desiatok senzorov monitoruje priestor v miestnosti 67x za sekundu a v spojení s 40 preddefinovanými pohybmi umožňuje Roombe inteligentne reagovať na aktuálne podmienky v miestnosti. (Video tu)

Trojstupňový čistiaci systém AeroForce  

Predstavujeme Vám jednu z najvýznamnejších inovácií od doby uvedenia robotických vysávačov na trh. Revolučný čistiaci systém AeroForce spojením niekoľkých prvkov umožnil zvýšiť efektivitu vysávania až o 50%. 1. Rotujúca bočná kefka

Vďaka prítomnosti bočnej kefky dokáže Roomba efektívne čistiť aj miesta okolo nábytku, pozdĺž stien, rohy miestností a iné ťažko dostupné miesta, čo je doménou systému Wall Follow. 2. Dve proti sebe rotujúce gumové kefy

Dve proti sebe rotujúce gumové kefy so špeciálnymi vodiacimi drážkami zozbierajú nečistoty zo všetkých druhov podláh a kobercov. Vďaka ich konštrukcii na nich nezostávajú nečistoty a kefy sú tak takmer bezúdržbové. 3. Vysoký sací výkon

Systém AeroForce sústredí prúd vzduchu do úzkej štrbiny medzi rotujúcimi kefami, čím dochádza k jeho akcelerácii. V kombinácii s novým motorom výrazne zvyšuje sací výkon robotického vysávača Roomba série 800. Ten vzrástol až o päťnásobok v porovnaní s robotmi nižších radov. Filtráciu vzduchu zaisťuje HEPA filter.    

Adaptívna čistiaca hlava AeroForce    

Model Roomba 866 je vybavený adaptívnou čistiacou hlavou AeroForce, ktorá sa dynamicky prispôsobuje vysávanému povrchu, či už ide o plávajúce podlahy, koberce, lino alebo dlažbu.

Veľkokapacitný zberný kôš AeroForce    

Roomba 866 disponuje zberným košom na nečistoty AeroForce, ktorý pomocou HEPA filtra zachytí aj najjemnejšie prachové častice. Indikátor plného koša oznámi, že nastal čas na vysypanie.

Akustická a optická detekcia nečistôt  

Systém Dirt Detect 2. generácie pomocou akustických a optických senzorov rozpozná nadmerne znečistené miesta, ktorým sa Roomba intenzívne venuje.

Funkcia načasovania upratovania    

Vďaka funkcii načasovania upratovania môžete zvoliť deň a čas, kedy chcete, aby robot začal upratovať. Roombe nevadí tma ani prekážky, takže vždy dôkladne uprace aj bez vašej prítomnosti. iRobot ponúka plánovanie upratovania na každý deň v iný čas. Robota si nastavíte napríklad tak, aby upratoval trikrát v týždni a robot týždeň, čo týždeň v naplánovaný čas uprace, a tým udržuje stabilne čistú podlahu.

Funkcia virtuálnej steny    

Roombe možno vymedziť priestor pomocou virtuálnej steny. Virtuálna stena vytvára neviditeľnú prekážku, ktorú robot neprejde. Používa sa v prípade, že potrebujete upratať len vyhradený priestor, prípadne keď chcete Roombe zabrániť, aby sa priblížila k elektrickým alebo počítačovým káblom, či krehkým predmetom.  

Pre koho je Roomba 866 vhodná?

Roomba 866 je vhodná pre majiteľov väčších bytov a domov, ktorí neradi robia kompromisy. Nový model 866 sa pýši maximálnou účinnosťou upratovania danou využitím systému AeroForce, až 2x dlhšou životnosťou batérie XLife, tichším chodom a komfortnejšou prevádzkou s minimálnymi nárokmi na údržbu.

Porovnanie modelov Roomba:

Technická špecifikácia:

  • Výdrž batérie: 120 m2 (180 minút)
  • Doba nabíjania: 180 minút
  • Rozmery robota: 35 × 9,2 cm
  • Hmotnosť robota: 3,8 kg
  • Výkon vysávania: 33 W
  • Hlučnosť: 58 dB

Obsah balenia: 1 x iRobot Roomba 866 so systémom AeroForce™ (súčasťou je aj batéria XLife) 1 x Nabíjacia stanica s integrovaným sieťovým adaptérom 1 x Používateľský SK manuál

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Rowenta RO 3953 EA

Pridať komentár