Husqvarna Rider 11 C

Husqvarna Rider 11 C

Vypredané náhrada za tento model je Rider 213C Rider spoločnosti Husqvarna sa dostane takmer kamkoľvek a má extrémne malý polomer otáčania. Jazda s riderom je ľahká a v...

od 3137 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
3137 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na záhradné traktory a redakčný výber najlepšie záhradné traktory

Vypredané náhrada za tento model je Rider 213C

Rider spoločnosti Husqvarna sa dostane takmer kamkoľvek a má extrémne malý polomer otáčania. Jazda s riderom je ľahká a v podstate zábavná, či už je pripojené kosiace zariadenie, zametacia kefa, zberací vozík Sweeper alebo ďalšie z množstva príslušenstva. Ako zvyčajne konštrukcia stroja začína u vás. Toto je zrejmé aj u našich riderov s vpredu zaveseným kosiacim zariadením. S vpredu zaveseným kosiacim zariadením máte dokonalú kontrolu nad vašou pracovnou plochou. Kosiace zariadenie umožňuje, aby ste dosiahli aj pod kry a posekali trávu v blízkosti plotov a múrov. Vďaka jedinečnej manévrovacej schopnosti plynúcej z unikátneho kĺbového riadenia možno ridere veľmi ľahko ovládať. Znamená to, že môžete pracovať efektívnejšie, aj keď sú na ploche prekážky. Za krátky čas práce s riderom získate perfektný výsledok rýchlejšie a s menšou námahou

Záhradný rider Husqvarna 11C je základný profesionálny model vybavený kosiacim zariadením Combi umiestneným vpredu, so šírkou záberu kosenia 94cm a dvomi metódami kosenia v jednom zariadení – môžete si vybrať medzi BioClip-om a zadným vyhadzovaním. Kosiace zariadenie je jednoducho polohovateľné do servisnej polohy bez použitia náradia pre rýchle a ľahké čistenie. Rider Husqvarna 11C je vybavený manuálnou prevodovkou a motorom Briggs & Stratton OHV s nízkými emisiami. Katalyzátor výfukových plynov dostupný ako doplnkové príslušenstvo.

Charakteristické vlastnosti pre Rider 11C

Motor Briggs & Stratton I/C

Briggs & Stratton I/C - spoľahlivý 1-válcový OHV motor s elektronickým zapaľovaním a antivibračným systémom (AVS).

Jednoduchý prístup

Sklopné veko a ľahko dostupné obslužné miesta uľahčujú servis a údržbu.

Štyri veľké kolesá 16-palcové predné aj zadné kolesá zabezpečujú optimálne jazdné pohodlie, výbornú priechodnosť a zmenšujú riziko poškodenia citlivého povrchu.

Kosiace zariadenie Combi s funkciou BioClip® (mulčovanie)

BioClip® (mulčovanie) ponúka pravdepodobne najlepšie výsledky kosenia na frekventovane kosených plochách, ktorý je momentálne k dispozícii na trhu. Tráva je porezaná na malé kúsky a navrátená späť do trávnika ako hnojivo.

Kosiace zariadenie Combi so zadným vyhadzovaním

Zadné vyhadzovanie ponúka vysokú výkonnosť a efektivitu kosenia na plochách s dlhšou a hrubšou trávou.

Závažie kolies s guličkovými ložiskami

Unikátne kĺbové riadenie

Unikátny kĺbový systém riadenia umožňujúci zadným kolesám vybočiť až do úplnej blízkosti rámu. Výsledkom je optimálna manévrovateľnosť s minimálnym polomerom otáčania na plné zatočenie.

Ovládací panel

Všetky ovládacie prvky, vrátane nastavovania výšky kosiaceho zariadenia sú ergonomicky umiestnené a ľahko dosiahnuteľné zo sedadla obsluhy. Nože sa automaticky spustia po spustení kosiaceho zariadenia do kosiacej polohy.

Servisná poloha

Servisná poloha kosiaceho agregátu uľahčuje čistenie a údržbu.

Robustný rám

Všetky Ridery sú postavené na robustnom ráme z precízne zváraného oceľového plechu hrúbky 3 mm, ktorý je opatrený práškovým nástrekom.

Vpredu zavesené kosiace zariadenie

Kosiaci agregát pripevnený vpredu umožňuje vynikajúci prístup do rohov a pod kroviny, lavičky v parku a pod.

Záhradný rider Husqvarna 11C

Výkon 7.7 kW / 10.5 hp

Objem palivovej nádrže 10l

Motor Briggs & Stratton

Výrobca motora Briggs & Stratton

Typ motora OHV AVS

Mazanie motora rozstrekom

Elektrický štartér áno

Alternátor 3A

Kapacita batérie 24 Ah

Prevodovka Peerless MST 205

Rýchlosť dopredu min./max. 0-9 km/h

Rýchlosť spätný chod min./max. 0-3 km/h

Rozmer pneumatiky predných a zadných 165/60-8

Razvor 89 cm

Šírka kosenia 94 cm

Výška kosenia 30-80 mm

Kroky výšky kosenia 9

Nože 3

Úroveň hluku pri otáčkach

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu MTD LE 180/92 H

Pridať komentár