Remington S1510

Remington S1510

REMINGTON S 1510 - Ceramic Slim 220 - keramická žehlička na vlasy Žehlička na vlasy Remington S1510 má antistatický a keramický povrch plôch pre viac ochrany vlasov počas...

od 23.6 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 21.29 €
23.75 €
Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 23.6 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na Žehličky na vlasy a redakčný výber najlepšie Žehličky na vlasy

REMINGTON S 1510 - Ceramic Slim 220 - keramická žehlička na vlasy

Žehlička na vlasy Remington S1510 má antistatický a keramický povrch plôch pre viac ochrany vlasov počas žehlenia a zároveň s ňou vďaka hladkému povrchu získate bez námahy krásne rovné a jemné vlasy.

Jednoduchý pohyb Inovatívny keramicko-teflónový povrch plôch zaistí rovnomerné rozloženie teplôt po žehliacej ploche. Žehlička po vlasoch jemne kĺže pre dosiahnutie perfektne hladkého, lesklého účesu.

Špecifikácie žehličky Remington S1510 * 4x viac ochrany pre lesklé vlasy a antistatický účinok žehličky na vlasy * antistatický povrch * keramika * turmalín * super hladké plochy * plávajúce plochy pre väčší tlak na vlasy * nastavenie vysokej teploty 180-220 stupňov * rýchle zahriatie 30 sekúnd * ľad kontrolka zapnutia * viac voltážou: pre použitie doma alebo v zahraničí. Pri používaní s napätím 120 V sa môžu časy ohrevu a teploty líšiť. * Farba žehličky na vlasy: čierna * 2 roky záruka * rozmery balenia V x Š x H (mm): 134 x 333 x 68 * hmotnosť baleného výrobku (g) 472

Návod na použitie žehličky Remington S1510 * Pred použitím sa uistite, že sú vlasy čisté, suché a že nie sú strapaté. * Zapojte prístroj do zásuvky a prepnite vypínač, LED kontrolka sa rozsvieti a prístroj bude pripravený na použitie približne za 30 sekúnd. * Pre dodatočnú ochranu a najlepšie výsledky rozdeľte vlasy do prameňov pred ich vyrovnávaním a postriekajte sprejom na ochranu proti vysokej teplote. Vždy najprv vyrovnávajte spodnej vrstvy. * Prejdite rovnacím kliešťami po celej dĺžke vlasov bez zastavenia. * Aby ste predišli poškodeniu vlasov, opakujte to iba dvakrát na jednom prameni vlasov.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor SHI 110BK

Pridať komentár