Tefal IS 8380 E1

Tefal IS 8380 E1

Žehlenie dávno nepredstavuje problém pre nikoho, dokonca ani pre domácnosti, kde nie je dostatok priestoru pre žehliacu dosku. Vertikálne naparovanie je dnes bežnou súčasťou...

od 168 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 168 € Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 168 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 168 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na Žehličky a redakčný výber najlepšie Žehličky

Žehlenie dávno nepredstavuje problém pre nikoho, dokonca ani pre domácnosti, kde nie je dostatok priestoru pre žehliacu dosku. Vertikálne naparovanie je dnes bežnou súčasťou takmer všetkých žehliacich systémov. Tefal však túto funkciu dovádza takmer k dokonalosti pri modeli IS8380E1. Tento nenápadný pomocník vám vďaka patentovanému systému Press & Steam zaistí výsledky v rekordne krátkom čase a bez námahy. Zaveste oblečenie na ramienko, naplňte 1,7l zásobník na vodu a po zahriatí za 45 sekúnd môžete začať s prácou. Systém vám umožní jednoduché naparovanie a počas žehlenia drží odev na mieste, aby sa vám nešmýkal a žiadne záhyby sa neschovali. Pre ešte rýchlejšiu a pohodlnejšiu prácu je žehlička vybavená veľkou XXL kovovou hlavicou so špičkou, ktorá na jedno ťahanie pokryje veľký priestor a spoľahlivo sa dostane aj do horšie dostupných oblastí, napríklad do okolia gombíkov. Vyžehlite si košeľu, blúzku alebo nohavice, prístroj si poradí s každou látkou. Vy iba zvolíte jeden z piatich stupňov intenzity pary, aby napríklad nedošlo k zničeniu veľmi jemných tkanín. Pre ešte lepší prienik pary do látok nasaďte na hlavicu kefu alebo vyberte z ponuky príslušenstva nadstavec na žehlenie pukov a narovnajte nohavice ku kostýmu či obleku. Na odstránenie žmolkov a zvieracej srsti poslúžia ochranné rukavice a odžmolkovač. Obsah balenia - žehliaci systém - kefa na látky - nadstavec na žehlenie pukov - ochranné rukavice - odžmolkovač Press & Steam systém Patentovaný systém umožňuje ľahké naparovanie a počas práce udržiava odev na mieste, takže aj vertikálne žehlenie je pre vás hračka. Úspora času Veľká XXL naparovacia hlavica sa zahreje už za 45 sekúnd a dokáže odstrániť záhyby v rekordne krátkom čase. Pre vyladenie detailov je špeciálne tvarovaná do špičky, aby sa dostala aj do horšie dostupných oblastí. Ľahké použitie Naplňte 1,7l nádobu na vodu a začnite s prácou. Ak sa vám minie voda počas žehlenia, jednoducho nádobku vyberte a doplňte, bez toho aby ste prístroj museli vypínať. Prienik pary do látok Stály prísun pary 35 g/min je vhodný pre všetky typy látok. Para prenikne hlboko do tkanín a narovná ich v priebehu chvíľky bez toho, aby vás to stálo akúkoľvek námahu. Rôzne nastavenia Aby ste si pri žehlení nezničili obľúbené šaty alebo košeľu, nastavte si podľa typu materiálu jeden z piatich stupňov množstvo pary. Výsledky tak budú perfektné, a napriek tomu používanie prístroja zostane úplne bezpečné.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor SSI 5421 TQ

Pridať komentár