Canon EOS 760D

Canon EOS 760D

Každý fotograf, či už profesionál, alebo amatér potrebuje vo svojich rukách ten správny nástroj. Zrkadlovka 760D ponúka širokú škálu funkcií pre pohodlné ovládanie a...

od 688 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
688 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na zrkadlovky a redakčný výber najlepšie zrkadlovky

Každý fotograf, či už profesionál, alebo amatér potrebuje vo svojich rukách ten správny nástroj. Zrkadlovka 760D ponúka širokú škálu funkcií pre pohodlné ovládanie a výnimočné fotografie. Či už budete svojim aparátom fotiť úchvatné zábery, alebo nakrúcať pôsobivá videa, precízne spracovanie senzora zaručuje, že výsledok vašej práce bude kvalitný aj za zlých svetelných podmienok. Zaujímavým doplnkom prístroja sú potom kreatívne filtre, ktoré povznesú vašu tvorbu na celkom novú úroveň. Fotoaparát ponúka špeciálne devätnásťbodový autofocus, vďaka ktorému zostane váš objekt ostrý. Či už fotíte zbesilé športové podujatia, pokojné krajiny alebo osobité portréty. Prístroj disponuje 24,2MPx senzorom a DIGIC procesorom , ktoré sú zárukou detailných obrázkov a plynulého fotenie.

 Bonusom fotoaparátu je Wi-Fi a NFC pripojenie. Vďaka nemu si môžete svoj prístroj spárovať s mobilom, alebo tabletom a preskúmať nové uhly vašej tvorby. Svoje fotografie si hneď môžete vytlačiť na bezdrôtovej tlačiarni.   Príjemnou samozrejmosťou je aj výklopný displej , rozširujúci vaše možnosti kreatívneho rámovania. Inteligentný hľadáčik zobrazuje informácie o expozícii, závierke a ostrení. Vrchný LCD displej zas umožňuje kontrolu nastavenia a jeho rýchleho upravenia. Fotoaparát je schopný nakrúcanie videa vo Full HD rozlíšení. Vďaka inteligentnému autofocusu, dokáže zrkadlovka zaostriť váš objekt záujmu aj v pohybe, zatiaľ čo pozadie zostane rozostrené. Tento jednoduchý efekt dodá vášmu videu profesionálny filmový nádych.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Nikon D7100

Pridať komentár