Nikon D3300

Nikon D3300

Jednooká zrkadlovka NIKON D3300 vás nenechá bezradných v žiadnej situácii. Je vybavená kvalitným sprievodcom, ktorý vás prevedie fotografovaním a výsledkom budú kvalitné...

od 569 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 639.39 € Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 569 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na zrkadlovky a redakčný výber najlepšie zrkadlovky

Jednooká zrkadlovka NIKON D3300 vás nenechá bezradných v žiadnej situácii. Je vybavená kvalitným sprievodcom, ktorý vás prevedie fotografovaním a výsledkom budú kvalitné snímky. Ponúkne vám pomocnú ruku prostredníctvom ukážkových snímok a zrozumiteľných pokynov. Takto vám pekne krok za krokom zrkadlovka ukáže, čo máte robiť a ako snímať, aby boli vaše fotografie a videosekvencie naozaj kvalitné.

Jasné snímky pri akomkoľvek osvetlení
Pomocou jednookej zrkadlovky NIKON D3300 môžete snímať jasné snímky aj pri akomkoľvek osvetlení. Vďaka rozsahu citlivosti ISO 100 – 12 800 je možné zachytiť detaily v situáciách so slabým osvetlením. Nemusíte teda čakať a nastavovať sa na svetlo a slnko, môžete zaobstarať kvalitné snímky aj pri slabšom osvetlení.

EXPEED 4
Jednoduchosť a kvalita, a tiež rýchlosť, to sú atribúty jednookej zrkadlovky NIKON D3300. Je tomu tak aj vďaka vybavenosti rýchlym a výkonným obrazovým procesorom od spoločnosti Nikon. Procesor umožní vysokorýchlostnú prevádzku a môže sa tiež pýšiť pokročilými funkciami redukcie šumu. Pomocou týchto funkcií získate naozaj krištáľovo čisté snímky s kvalitnými a vernými farbami, a to aj pri slabšom osvetlení!

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Canon EOS 760D

Pridať komentár