Klarstein Grenoble

Klarstein Grenoble

Vdaka tomuto efektívnemu cisticu vzduchu lahko odstránite z miestnosti nepríjemné pachy, pel, prach ci malé mušky. Viacvrstvový filtracný systém eliminuje 99,97% všetkých...

od 89.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 89.99 € Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 89.99 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na zvlhčovače vzduchu a redakčný výber najlepšie zvlhčovače vzduchu

Vdaka tomuto efektívnemu cisticu vzduchu lahko odstránite z miestnosti nepríjemné pachy, pel, prach ci malé mušky. Viacvrstvový filtracný systém eliminuje 99,97% všetkých mikrocastíc zo vzduchu a vdaka aktívnemu uhlíkovému filtru odstráni taktiež i nepríjemné pachy. Aktívny uhlíkový filter možno lahko povysávat vysávacom a ocistit trochou vody, celkovo vydrží až 12 mesiacov prevádzky.

Tento filtracný prístroj je vynikajúcim pomocníkom, ktorý udržiava naozaj cistý a svieži vzduch. Zariadenie stací zasunút len do zástrcky a potom plní svoje úlohy samo. Navyše prevádzka je velmi tichá, ciže vás cistic nebude rušit ani pri spaní.

Obsluha zariadenia prebieha lahko zrozumitelnou obslužnou sekciou na prednej strane alebo prostredníctvom dialkového ovládaca. Cistic obsahuje tri rýchlostné stupne cistenia a nastavitelný casovac cyklov. Okrem toho možno zapnút i iónizátor, ktorý nabíja vzduch zápornými iónmi na pritiahnutie prachových castíc. Iónizátor redukuje prach efektívnym spôsobom, a tým zabezpecuje hypoalergénne prostredie. Vdaka pôsobeniu iónov môžete lepšie dýchat a mat menej problémov s alergiami ci zádušnostou.

Iónizátor sa skvele hodí do kúpelne, kancelárie, kuchyne, spálne, obývacky ci detských izieb.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Lanaform L79550 CHARLY - unicolor

Pridať komentár