DeLonghi FH 1130

DeLonghi FH 1130

Multifunkčný hrniec a fritéza s nízkou spotrebou oleja Tento prístroj nahradí hneď niekoľko domácich spotrebičov. Predovšetkým trúbu, fritézu, pánvicu či remosku....

od 159 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 118.78 €
73.89 €
Do obchodu AndreaShop.sk
AndreaShop.sk 159 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na fritovacie hrnce a redakčný výber najlepšie fritovacie hrnce

Multifunkčný hrniec a fritéza s nízkou spotrebou oleja
Tento prístroj nahradí hneď niekoľko domácich spotrebičov. Predovšetkým trúbu, fritézu, pánvicu či remosku.
Multifry je inovatívne kuchynské zariadenie kombinujúce funkciu fritézy s nízkou spotrebou oleja a multifunkčného hrnca pre splnenie všetkých potrieb kuchýň po celom svete. Umožňuje Vám rýchlo pripraviť hranolky z čerstvých zemiakov, a to zdravšie, iba s jednou lyžicou oleja a pritom veľmi chutno. Ďalej tiež umožňuje pripraviť radu receptov: od rizota po kuskus, od duseného mäsa po ratatouille.

To všetko je možné vďaka patentovanému SHS systému pre priestorové ohrievanie. Exkluzívna technológia od De´Longhi prináša výnimočný výkon, pretože obklopuje pokrm teplom, a tým zaisťuje rovnomerné varenie.

Horné výhrevné teleso (1400 W)
Toto teleso Vám umožňuje dokonalú prípravu roastbeefu, gratinovanie, zapekanie a pod.
Možnosť varenia s miešacou lopatkou
Vďaka miešacej lopatke si jednoducho môžete pripraviť chutné hranolky, ratatouille, rizoto, dokonca guláš alebo rôzne druhy omáčok.Prístroj pokrmy sám mieša, takže si počas prípravy môžete aj oddýchnuť.
Možnosť statického varenia (bez miešacej lopatky)
Po odpojení lopatky je možné v hrnci upiecť pizzu, koláče, ryby a mäso alebo napríklad zapekať.
Vďaka nepriľnavému povrchu nie je nutné misu príliš vymazavať, ale ten, kto to preferuje, môže použiť aj papier na pečenie.
Samozrejmosťou je časovač, ktorý zvukovým signálom upozorní na uplynutie požadovanej doby na prípravu pokrmov.
Tento prístroj netreba predhrievať, vďaka tomu je pripravený na okamžité použitie a ušetrí Váš čas a elektrickú energiu.
Spoločnosť De´Longi nezabudla ani na špeciálnu aplikáciu, ktorá v sebe ukrýva nespočetne receptov. Stačí iba zvoliť preferovanú surovinu, typ jedla či špeciálnu stravu. Je možné ju stiahnúť do Vašich telefónov s operačným systémom Android a iOS pod označením De´Longhi Recipe book.
Údržba je veľmi jednoduchá, všetky komponenty ako je miešacia lopatka, odnímateľná vnútorná nádoba a veko, môžu byť umyté v umývačke riadu.

  • Kapacita nádoby: 1,5 kg
  • Rozmery: 37x32,5x27 cm
  • Hmotnosť: 4,97 kg

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Russell Hobbs 19773

Pridať komentár