Lamax X10 Taurus

Lamax X10 Taurus

Parametre Lamax X10 Taurus Popis produktu Držať sa pri zemi? Nie je dôvod! S akčnou kamerou Lamax X10...

od 245 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 245 € Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 245 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na kamery a redakčný výber najlepšie kamery

Parametre Lamax X10 Taurus

Popis produktu

Držať sa pri zemi? Nie je dôvod! S akčnou kamerou Lamax X10 Taurus nemusíte robiť kompromisy! Patrí totiž do najvyššej triedy akčných kamier, a tak ponúka úplne plynulé a superjemné rozlíšenie videa 4K v 30 snímkach za sekundu a prvotriedne fotografie. Známkou výnimočnosti tohto prepracovaného modelu je ďalej široká ponuka funkcií a bohaté príslušenstvo vrátane diaľkového ovládača, ktorý využijete v najrôznejších podmienkach a situáciách.

Natáčajte a foťte ako profesionáli

Je iba na vás, ktoré zážitky si budete chcieť uchovať nie len v mysli, ale tiež na zázname. Snímač Sony IMX 117, chipset Ambarella A12 a kvalitná optika – to sú prvotriedne komponenty, ktoré sú zárukou dokonale prekreslených a ostrých videí s rozlíšením 4K v 30 snímkach/s, 2,7K v 60 snímkach/s, Full HD v 120 snímkach/s (až 4x spomalené) či HD rozlíšenie v 240 snímkach /s (až 8x spomalené). Môžete s nimi robiť tiež špičkové fotografie – a to i v protisvetle či zlých svetelných podmienkach. Všetky nezabudnuteľné spomienky kamerou zachytíte v širokom uhle záberu 170°.

Bohaté príslušenstvo

Kvalitné príslušenstvo je základ a model X10 Taurus ho má! Mimo iného v ňom nájdete diaľkový ovládač, čelenku pre upevnenie kamery, držiak na trubku, plavák alebo vodotesné puzdro. Čerešničkou na torte je dvojica batérií, ktorá dohromady zaistí až 180 minút natáčania bez nutnosti nabíjania (ktoré samo o sebe zaberie chabé dve hodiny). To je výbava, ktorá stojí za to!

Skvelé funkcie, kam sa pozrieš

Jednoduchý záznam videí nie je to jediné, čo táto vecička dokáže. Model X10 Taurus ako vlajková loď akčných kamier Lamax totiž zvládne oveľa viac! Zapálených amatérov i ostrieľaných profesionálov nadchnú kreatívne funkcie, ako sú super-spomalené zábery, nahrávanie v smyčke, inteligentná elektronická stabilizácia videí, časozberné fotky a videá alebo funkcia Nightphoto pre efektívne nočné fotografovanie.

Odolá aj hlbinám

Vďaka vodeodolnému puzdru sa s kamerou môžete potopiť až 40 metrov pod vodnú hladinu. To je hĺbka, na ktorú si iné modely ani netrúfnu. Vďaka kvalitnému mikrofónu s ňou navyše i pod vodou zaznamenáte kvalitný zvuk.

Ovládajte kameru svojim telefónom

Model X10 Taurus ponúka bezdrôtové pripojenie pomocou technológie Bluetooth či Wi-Fi, vďaka ktorému sa dá kamera prepojiť s telefónom či tabletom a pomocou inteligentnej aplikácie pre systém iOS či Android ju na diaľku ovládať, prehrávať z nej záznamy, alebo ich zdieľať s ostatnými.

Zoberte si na pomoc statív

Kamera je opatrená statívovým záberom, preto si na natočenie náročných scén, ako sú super-spomalené zábery, časozberné alebo nočné zábery, môžete vziať na pomoc statív.

Ručné nastavenie

Skúsenejší užívatelia môžu skúsiť ručné nastavenie scény. K dispozícii im bude plne manuálna kontrola expozície, svetelnosti, hodnoty ISO, ostrosti záznamu, vyváženie bielej a tiež najrôznejšie farebné filtre . Ovládacie menu je navyše plne počeštené, preto sa v ňom isto nestratíte.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Panasonic HC-V770

Pridať komentár