DeLonghi ECAM 45.760 W

DeLonghi ECAM 45.760 W

Plnoautomatický kávovar De´Longhi DinamicaECAM 45.760.W Plnoautomatický kávovar talianskej značky De´Longhi z rady Eletta, v exkluzívnom bielom prevedení, s...

od 849 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 739.89 €
849 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 830 €
1129.33 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 849 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 849 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na kávovary a redakčný výber najlepšie kávovary

Plnoautomatický kávovar De´Longhi DinamicaECAM 45.760.W
Plnoautomatický kávovar talianskej značky De´Longhi z rady Eletta, v exkluzívnom bielom prevedení, s dynamickým designom.


Najchutnejšie cappucino v okolí
Milujete lahodné cappuccino s bohatou a vláčnou penou? Doprajte si dokonalý zážitok v pohodlí Vášho domova a predveďte svojim známym domácu kaviareň!
Zamilujete si DeLonghi patentovaný LatteCrema systém na prípravu lahodných mliečnych nápojov, ktorý pripravuje hustú a krémovú mliečnu penu pri ideálnej teplote na prípravu Vášho obľúbeného cappuccina alebo latte macchiata a to obyčajným jedným stlačením. Hustotu napenenia je možné regulovať pomocou vstavaného kolieska. Rovnako jednoduché je aj čistenie nádoby na mlieko, vďaka automatickej čistiacej funkcii. Horúcou parou a vodou sa prečistí obvod LatteCrema systému, vďaka tomu môžete nádobu so zbytkami mlieka umiestniť do chladničky a použiť opäť ďalší deň.


Tie najlepšie vlastnosti správneho kávovaru!
Vzhľadu kávovaru vládne intuitívny ovládací panel s s grafickým displejom (s 16 jazykmi vrátane slovenčiny a češtiny).
Kávovar má zabudovaný 13 stupňový, tichý, oceľový mlynček na mletie zrnkovej kávy, zásobník má kapacitu 300 gramov. Je možné použiť aj namletú kávu. Samozrejmosťou je odnímateľná sparovacia jednotka, ktorá zabezpečuje jednoduché čistenie. Nádržka na vodu má objem 1,8 litre. Tlak kávovaru je 15 barov.
Objevte funkciu "nahrievanie pohárov" a svoj pohár si môžete predhriať tak, aby Vam káva zostala čo najdlhšie teplá a mali ste dokonalý servis jako v kaviarni.
Kávovar má nastaviteľný adaptér na výdaj kávy až na 135 mm pohár. Elegantné čierne prevedenie sa skvele hodí do väčšiny kuchýň.
V pamäti kávovaru sa automaticky ukladá štatistika vydaných nápojov. Tiež si v menu môžete nastaviť tvrdosť vody a aj nastaviť úsporu energie. Pri zapnutí a vypnutí kávovaru sa kávovar sám automaticky prepláchne. Pri potrebe odvápnenia Vás kávovar sám upozorní.

A akú kávu máte radi Vy?
S týmto kávovarom ľahko pripravíte svoju obľúbenú kávu jednoduchým stlačením tlačítka: espresso, kávu (veľká káva bez funkcie predsparenia). Ostávajúcich 7 nápojov (ako napr. doppio+, long, caffee latte, flat white alebo horúce mlieko) nájdete v nápojovom menu. Pre každú kávu si jednoducho zvolíte jej intenzitu a veľkosť.  Kto si rád občas pochutná aj na krémovom cappuccinu, využije trysku na paru  na napenenie nebo ohriatie mlieka pre svoj obľúbený nápoj, ako je cappuccino alebo latte macchiato. Pre úsporu Vášho času je možné pripraviť dve šálky espressa naraz. Funkcia horúca voda, Vám umožňuje uvariť čaj aj bez rychlovarnej kanvice.


Možné dokoupiteľné príslušenstvo:
Odvápňovač De´Longhi
Nový ekologický odvápňovací prostriedok pre ešte účinnejšie odstraňovanie vodného kameňa vo vnútri kávovaru. Je vyrobený z prírodných a vysoko kvalitných surových materiálov, ktoré sú biologicky odbúrateľné a neznečisťujú životné prostredie.

  • Objem: 500 ml - pre 5 cyklov odvápnenia.

Vodný filter De´Longhi
na zmäkčenie vody pre prístroje ECAM, ETAM.


Milk Clean
Milk Clean je špeciálny čistič zbytkov mlieka, vhodný pre automatické a manuálne čistenie peniacich trysiek a automatických systémov penenia. Milk Clean je dezinfekčný a antibakteriálny. Čistí bezpečne a dôkladne, ale je zároveň šetrný k problémovým povrchom. Dá sa tiež použiť na čistenie vonkajších častí prístroja a to na všetky nečistoty rastlinného či živočišneho pôvodu.

  • Objem 250ml

Poháre
Ručne fúkane poháre s dvojitými termo stenami z borosilikátového skla. Môžu sa umývať v umývačke. Príjemne sa držia. Udržujú nápoje studené či teplé.

  • 3 druhy: cappuccino, espresso, latte macchiato.

Káva Kimbo De´Longhi
3 druhy v balení 1kg alebo 250g:

  • Classic (60% Robusta, 40% Arabica)
  • 100% Arabica,
  • Prestige (65% Arabica, 35% Robusta)

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu SEVERIN KA 9942

Pridať komentár