Bosch MES25A0

Bosch MES25A0

Parametre Bosch MES25A0 Popis produktu Načo strácať čas zbytočným krájaním ovocia a zeleniny, keď to ide...

od 81.5 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 69.79 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 70.2 €
119.56 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 69 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 81.5 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na odšťavovače a redakčný výber najlepšie odšťavovače

Parametre Bosch MES25A0

Popis produktu

Načo strácať čas zbytočným krájaním ovocia a zeleniny, keď to ide aj bez toho? Vynikajúci výkon a veľký plniaci otvor tohto odšťavovača suroviny spracujú aj bez predchádzajúceho krájania. Nemusíte sa obávať ani nepríjemných zranení spôsobených odšťavovačom. Motor prístroja sa v prípade nesprávne nasadeného viečka nespustí. Vyhnete sa tak aj prípadnému vyprsknutiu šťavy a znečisteniu vašej kuchyne. Praktický výber z dvoch rýchlostí vám umožní spracovať mäkké aj tvrdé ovocie. Všetky časti odšťavovača okrem motora možno vyčistiť aj v umývačke riadu.

Bez krájania

Tento odšťavovač hravo spracuje aj veľké kusy ovocia a zeleniny bez potreby zbytočného krájania. Do jeho extra veľkého plniaceho otvoru sa totiž zmestia aj celé jablká. Nerezový filter sa zasa postará o lepšie extrahovanie ovocnej šťavy.

Nulové riziko zranenia

Určite oceníte vysokú bezpečnosť prístroja. Motor odšťavovača sa spustí iba v prípade správneho nasadenia a montáže všetkých jeho súčastí vrátane viečka. Riziko zranenia alebo vyprsknutia šťavy z prístroja sa tak zníži na nulu.

Jednoduchá údržba

Na spracovanie tvrdého a mäkkého ovocia prístroj ponúka výber z dvoch rýchlostí. Gumené nožičky sa postarajú o jeho stabilitu a jednotlivé časti odšťavovača okrem motora možno pohodlne vyčistiť v umývačke riadu.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Bosch MES 3500

Pridať komentár