Samsung Galaxy Note 8 N950F 64GB Dual SIM

Samsung Galaxy Note 8 N950F 64GB Dual SIM

Parametre Samsung Galaxy Note 8 N950F 64GB Dual SIM Popis produktu Po modeli Galaxy S8 všetci napäto...

od 939.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 998.9 €
296 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Tpd.sk 999 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 939.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na telefóny a redakčný výber najlepšie telefóny

Parametre Samsung Galaxy Note 8 N950F 64GB Dual SIM

Popis produktu

Po modeli Galaxy S8 všetci napäto očakávali príchod rovnako dobrého, ale rozmernejšieho variantu s integrovaným stylusem a prídavkom Note. Samsung však priniesol ešte lepší pomer displeja a rámikov, ktoré už prakticky nevidieť, úchvatné farby a pravú čiernu. Z obrovskej plochy dvojito zakriveného displeja prechádzajú krivky elegantne na zadnú stranu, na ktorej nájdeme očakávaný duálny fotoaparát s vysokou svetelnosťou pre dokonalé fotografie v takmer akomkoľvek osvetlení. Stylus S Pen má zvýšenú citlivosť a zmenšený hrot pre ešte kreatívnejšie vyjadrenie, pričom plynulé kreslenie – rovnako tak ako akékoľvek iné aktivity – bez zaváhania podporí osemjadrový procesor s vysokým výkonom a nízkou spotrebou energie. Pre pracujúcich je tu tak možnosť premeny telefónu v plnohodnotný počítač.

Dizajn bez hraníc

Spoločnosť Samsung pri navrhovaní modelu Note 8 použila vylepšený koncept tenkého telefónu s minimom rámikov a maximom obsahu známy z modelu Galaxy S8. Prevažnej väčšine prednej strany tak dominuje veľký displej s príjemne zakrivenými hranami, ktoré spolu s podobne dizajnovanou zadnou stranou tvorí plynulý prechod. Výsledkom je výborná ergonómia a pohodlné držanie za všetkých okolností.

Väčšia obrazovka v menšom tele

Napriek tomu, že má ôsma generácia telefónov Galaxy Note obrovskú pracovnú plochu s uhlopriečkou 6,3 palca, vďaka bezrámikovému prevedeniu je v ruke oveľa menší ako ostatné telefóny. Displej je výnimočný svojim rozlíšením WQHD+ a technológiou SuperAMOLED, ktorá ponúka tú najtemnejšiu čiernu a najsýtejšie farby. Širokouhlý pomer strán vás láka k zhliadnutiu obľúbeného filmu.

Nezávisle na osvetlení

Vďaka vysokej svetelnosti f/1.7 hlavného fotoaparátu zachytíte aj tie okamihy, ktoré sa odohrajú v hlbokej tme. S manuálne nastaviteľnou uzávierkou dokonca zvládnete vyfotiť aj hviezdy. Vedľa tohto snímača nájdete ešte jednu šošovku širokouhlého fotoaparátu, ktorý spolu s tým prvým dokáže ponúknuť profesionálne vyzerajúcu hĺbku ostrosti a plochu záberu.

Zábava aj tvrdá práca

Devízou série Galaxy Note je pero integrované priamo v tele zariadenia s 0,7 mm tenkým hrotom a 4096 úrovňami prítlaku. Ak patríte ku kreatívnym jedincom, odteraz môžete slobodne tvoriť, nech ste kdekoľvek. Stylus oceníte aj pri práci napríklad s tabuľkami alebo pri rýchlom plánovaní. Nákupný zoznam si môžete pokojne napísať aj na vypnutý displej a všetko sa uloží.

Vysoký výkon pre veľmi náročných

Osemjadrový procesor vyrobený novou, pokročilou technológiou zaistí nielen ohromujúci výkon pri akejkoľvek činnosti vrátane náročných hier, ale zároveň aj šetrí drahocennú energiu batérie. Rovnako výkonné je aj mobilné pripojenie LTE a WiFi, ktoré obmedzuje už len rýchlosť miestnej prípojky.

Úplne nový spôsob zabezpečenia

Okrem už klasickej čítačky odtlačkov prstov v telefóne nájdete zaujímavosť v podobe skenera očnej dúhovky. Ten spolu s pohodlím prináša aj vyššiu bezpečnosť. Okrem zmienených spôsobov identifikácie bol implementovaný vylepšený systém šifrovania vašich dát, ktorý používajú aj mnohé štátne organizácie.

Plnohodnotný počítač vo vašom vrecku

Ak pomocou voliteľne dodávanej dokovacej stanice DeX Station pripojíte telefón k veľkému monitoru, otvorí sa pred vami plnohodnotná plocha totožná s plochou klasického stolového počítača. S pripojenou klávesnicou a myšou pohodlne zvládnete napísať aj dlhší dokument či vytvoriť prezentáciu. Keď máte všetko hotové, stačí sa len odpojiť a svoju prácu si vo vrecku odnesiete so sebou.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Samsung Galaxy J7 2017 J730F Dual SIM

Pridať komentár