Sencor SFN 4044WH

Sencor SFN 4044WH

Parametre Sencor SFN 4044WH Popis produktu Stojanový ventilátor Sencor SFN 4044WH oceníte predovšetkým v...

od 19.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 19.41 €
13.6 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 21 € Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 19.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na ventilátory a redakčný výber najlepšie ventilátory

Parametre Sencor SFN 4044WH

Popis produktu

Stojanový ventilátor Sencor SFN 4044WH oceníte predovšetkým v horúcich letných dňoch, behom ktorých vám prúdenie studeného vzduchu zaistí osvieženie a dokonalé prevetranie celej miestnosti. Tento cenovo dostupný model v klasickom bielom prevedení ponúka 3 rýchlosti a nastaviteľnú výšku i uhol sklonu, takže si ho budete môcť prispôsobiť presne podľa svojich potrieb.

Prispôsobí sa vám

Vyberte si medzi tromi rýchlosťami ventilácie tú, ktorá vám bude vyhovovať najlepšie. Lopatky o priemere 40 cm a nastaviteľná výška stojanu sa postará o vaše pohodlie a osvieženie. Využiť môžete tiež automatickú horizontálnu rotáciu v uhle 90°, ktorá zvýši váš pôžitok z osvieženia na maximum.

Je praktický

Klasický dizajn v kombinácii s nízkou váhou, jednoduchým ovládaním a ľahkou prenosnosťou robí z tohto modelu nepostrádateľného a vyhľadávaného spoločníka nielen do kancelárií, ale i do domácnosti, kde ho ocení celá rodina.

Bezpečný chod

Ventilátor Sencor SFN 4044WH môžete umiestniť kamkoľvek. Má pevnú krížovú základňu a protisklzové nožičky, vďaka ktorým bude stabilný i na klzkom povrchu. Do vienka dostal tiež prednú a zadnú kovovú mriežku a ochranu proti prehriatiu, takže jeho chod bude naozaj bezpečný.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Westinghouse Bendan stropní

Pridať komentár