Bosch BBHMOVE5N

Bosch BBHMOVE5N

Parametre Bosch BBHMOVE5N Popis produktu Ručný aku vysávač 2v1 Bosch je praktickým pomocníkom pre rýchle...

od 84.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 88.7 €
126 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Tpd.sk 84.9 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 84.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na vysávače a redakčný výber najlepšie vysávače

Parametre Bosch BBHMOVE5N

Popis produktu

Ručný aku vysávač 2v1 Bosch je praktickým pomocníkom pre rýchle upratovanie do každej domácnosti. Jednoducho sa zloží a uloží do kúta alebo skrine. Môže sa používať na upratovanie väčších plôch a podláh, alebo malých priestorov pod gaučom a skriňou. Po jednoduchom oddelení prostrednej časti sa premení na príručného pomocníka určeného na vysávanie pohoviek a malých plôch. Na jedno nabitie zvládne kvalitne upratať celý byt pred príchodom návštevy.

Rýchle upratovanie

Praktický bezdrôtový vysávač Bosch bol stvorený na rýchle a jednoduché upratovanie. Jeho flexibilná stavba umožňuje vysávanie postojačky, alebo prácu s odnímateľným ručným vysávačom.

Efektívny a ekologický

Vysávač ponúka dve úrovne výkonu, aby mohol čo najlepšie vyčistiť daný povrch. Na jedno nabitie vám bude pomáhať s upratovaním 36 minút. Vo vnútri sa nachádza dobíjacia batéria, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a zároveň je extrémne výkonná.

Malé rozmery

Vďaka jedinečnej stavbe a prepracovanému dizajnu je vysávač priestorovo nenáročný a môžete ho uložiť do skrine či postele. Nízka hmotnosť umožňuje ľahkú manipuláciu aj vašim deťom.

Stojí samostatne

Vysávač stojí aj samostatne, bez nutnosti umiestnenia do držiaka či dokovacej stanice.

Jednoduchá údržba

Bosch ako vysávač 2v1 je bezsáčkový. Vo vnútri sa nachádza filter, ktorý sa dá jednoducho opláchnuť pod tečúcou vodou. Rýchle upratovanie aj údržba vám uľahčí prácu a ušetrí čas.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Kärcher Puzzi 10/1 Professional

Pridať komentár