iRobot Roomba 605

iRobot Roomba 605

iRobot Roomba 605 Podlahy budú s pomocou robotického vysávača iRobot Roomba 605 bez akejkoľvek námahy dôkladne povysávané. Roomba využíva patentovaný 3-stupňový systém...

od 249 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 279 € Do obchodu AndreaShop.sk
Tpd.sk 249 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 249 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na vysávače a redakčný výber najlepšie vysávače

iRobot Roomba 605

Podlahy budú s pomocou robotického vysávača iRobot Roomba 605 bez akejkoľvek námahy dôkladne povysávané. Roomba využíva patentovaný 3-stupňový systém čistenia a jednotlivé miesta podlahy prechádza viackrát. Pomocou technológie AeroVac™ a unikátnej konštrukcii kief, Roomba 605 efektívne vysáva prach, dlhé vlasy a zvieracie chlpy. Dokonca aj z kobercov. AeroVac™ technológia vysávania maximalizuje prúdenie vzduchu cez čistiace kefy a všetky nečistoty sú umiestňované do vysokokapacitného zásobníka. Nová batéria iRobot XLife™ má predlženú životnosť a vydrží dvojnásobok nabíjacích cyklov ako batérie v predchádzajúcich sériách Roomba.

Model Roomba 605 má nižšiu kapacitu batérie, výdrž na 60 m2 a nemá detekciu nečistôt.

Hlavné prednosti Roomby

Upratovanie všetkých typov tvrdých podláh i kobercov

Najchytrejší systém upratovania a navigácia iAdapt

Trojstupňový čistiaci systém

Systém bočného upratovania v rohoch a pozdĺž stien Wall Follow

Adaptívna čistiaca hlava 2. generácie

Veľkokapacitný zberný kôš AeroVac

Filtračný systém z mikrovlákien

Systém ANTITANGLE proti zamotaniu do káblov a strapcov od koberca

Nárazník so spomaleným dotykom

Senzory proti pádu zo schodov

Batéria Xlife až s 2x väčšou životnosťou v porovnání s predošlým typom batérie

Videopredstavenie iRobot Roomba série 600:

Kľúčové funkcie iRobot Roomba 605

Najchytrejší systém upratovania a navigácie iAdapt iRobot Roomba prichádza na trh s osvedčenými systémami, ktoré robia iRobot iRobotom. Vymenovanie začína tým absolútne najdôležitejším - systémom iAdapt. Tento najchytrejší systém upratovania a navigácie v miestnosti od iRobot za pomoci desiatok senzorov monitoruje priestor v miestnosti 67x za sekundu a v spojení s 40 preddefinovanými pohybmi umožňuje Roombe inteligentne reagovať na aktuálne podmienky v miestnosti. (Video tu)

Trojstupňový čistiaci systém

Neprekonateľnú kvalitu upratovania robotických vysávačov Roomba má na svedomí vysoko funkčný trojstupňový systém upratovania. V rámci tohto systému Roomba doslova vyženie nečistoty z každého zákutia miestnosti a nasaje ich do zberného koša. Najjemnejšie prachové častice zachytí účinný filter z mikrovlákien. (Video tu) 1. Rotujúca bočná kefka

Vďaka prítomnosti bočnej kefky dokáže Roomba efektívne čistiť aj miesta okolo nábytku, pozdĺž stien, rohy miestností a iné ťažko dostupné miesta, čo je doménou systému Wall Follow. 2. Dve proti sebe rotujúce kefy

Robot využíva princíp dvoch proti sebe rotujúcich kief, ktoré sú umiestnené v čistiacej hlave robota. Vďaka tomuto systému Roomba veľmi efektívne zbiera prach aj veľké nečistoty z podlahy. 3. Optimálny sací výkon

V zbernom koši sa nachádza účinný sací motor, ktorý vysáva jemný prach a drobné nečistoty zachytené na kefách.

Adaptívna čistiaca hlava 2. generácie

Model robotického vysávača Roomba 631 je vybavený adaptívnou čistiacou hlavou 2. generácie, ktorá sa dynamicky prispôsobuje vysávanému povrchu, či už ide o plávajúcu podlahu, koberce, lino alebo dlažbu. (Video tu)

Veľkokapacitný zberný kôš

Roomba disponuje tiež veľkokapacitným zberným košom na nečistoty AeroVac, ktorý pomocou filtra z mikrovlákien zachytí najjemnejšie prachové častice.

Program SPOT

Program SPOT slúži k lokálnemu upratovaniu. Po ručnej aktivácii programu robot dôkladne uprace priestor o priemere 1 m². Poslúži vám ako "metlička a lopatka", keď sa vám v kuchyni vysype cukor alebo vám uprace napríklad rohož na topánky.

Nárazník so spomaleným dotykom

Nárazník so spomaleným dotykom je šetrný k vášmu nábytku. Dokáže rozoznať zdanlivé prekážky ako prehoz cez posteľ, či závesy, a upratať tak efektívne aj pod posteľou alebo práve okolo záclon a závesov. (Video tu)

Ochrana pred pádom zo schodov

Špeciálne senzory umiestnené na spodnej časti robota dokážu bezpečne rozoznať voľný priestor pod robotom, a tým úplne vylúčiť možnosť pádu zo schodov. Roomba sa zastaví, pekne otočí, a pokračuje ďalej v upratovaní s pevnou pôdou pod kolesami. (Video tu)

Nabíjacia stanica

Nabíjacia stanica slúžia na dobíjanie batérie. Z nabíjacej stanice robot vyráža do boja s nečistotami a prachom vo chvíli, keď k tomu dáte pokyn pomocou tlačidla CLEAN alebo funkcie načasovania upratovania. Po skončení upratovania sa Roomba do nabíjacej stanice automaticky vráti a začne sa dobíjať.

Systém ANTITANGLE iRobot myslí na bežnú domácnosť, a preto svoje robotické vysávače vybavil funkciou ANTITANGLE, ktorá zabráni zamotaniu a zaseknutiu sa do káblov či strapcov od koberca. Keď kefy ucítia odpor, otočia rotáciu. Týmto spôsobom sa robot z káblov uvoľní a môže pokračovať v upratovaní. (Video tu)

Pre koho iRobot Roomba 605?

Robotický vysávač iRobot Roomba 605 sa ideálne hodí do bytov a domov s podlahovou plochou do 60 m2. Absencia funkcie načasovania upratovania vyžaduje manuálnu aktiváciu robota pomocou tlačidla CLEAN, následné upratovanie však prebieha plne automaticky rovnako ako v prípade vyšších modelov série 600. Oproti modelu Roomba 616 nemá madlo na prenášanie. Virtuálne steny uľahčujúce organizáciu upratovania možno dokúpiť neskôr.

Porovnanie modelov Roomba:

Technická špecifikácia:

Upratovanie parkiet, linolea, kobercov a tvrdých plôch

Vhodné do domácností so zvieratami

Najchytrejší systém upratovania a navigácia iAdapt

Procesor prestížnej značky ARM

Adaptívna čistiaca hlava 2. generácie

Systém bočného upratovania v rohoch a pozdĺž stien Wall Follow

Systém ANTITANGLE

Automatické dobíjanie v nabíjacej stanici

Filtračný systém - filter z mikrovlákien

Nárazník so spomaleným dotykom

Veľkokapacitný zberný kôš AeroVac

Výklopné madlo pre ľahkú manipuláciu

Odporúčané na 3 izby (60 m2)

Batéria Ni-MH XLife s výdržou 1,5 hodiny

  • Doba nabíjania: 3 hodiny
  • Spotreba pri nabíjaní: max. 33 W
  • Spotreba Stand-By: max. 2 W
  • Rozmery: 330 x 92 mm (80 mm telo robota)
  • Hmotnosť: 3,6 Kg
  • Detekcia nečistôt: nie

Hlučnosť < 60 dB

Obsah balenia: 1 x iRobot Roomba 605 (súčasťou je aj batéria XLife) 1 x Nabíjacia stanica s adaptérom 1 x Používateľský SK manuál

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor SVC 510

Pridať komentár