Russell Hobbs 21701

Russell Hobbs 21701

RETRO KÁVOVAR Pútavý kávovar Retro Classic Noir od značky Russelll Hobbs je nevyhnutnosťou v kuchyni správneho znalcu kávy. Jeho retro dizajn prichádza s množstvom...

od 53.12 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 53.12 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 69.3 €
89.56 €
Do obchodu Hej.sk
Hej.sk 53.12 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na kávovary a redakčný výber najlepšie kávovary

RETRO KÁVOVAR

Pútavý kávovar Retro Classic Noir od značky Russelll Hobbs je nevyhnutnosťou v kuchyni správneho znalcu kávy. Jeho retro dizajn prichádza s množstvom vlastností navrhnutých na zdokonalenie pôžitku z prípravy kávy a obohatenie jej konečnej chuti.

Tento skvelý kávovar využíva počas procesu prekvapkávania technológiu zdokonalenej sparovacej hlavy pre lepšiu extrakciu a zdokonalenú chuť kávy*. Funkcia zdokonalenej sparovacej hlavy efektívne strieka vodu na všetku kávu vo filtri a tak je každé zrnko namočené, čím je redukované množstvo odpadu. Čím viac kávy je použité, tým lepšie bude vaša čerstvo pripravená káva chutiť. Či už dávate prednosť slabšej alebo silnejšej chuti, tento pokrokový prístroj vám pripraví skvelú kávu presne tak, ako ju máte radi.

Funkcia udržiavania teploty vám zabezpečí, že i druhá alebo tretia šálka kávy bude taká horúca ako prvá. S presným dávkovaním kávy vám pomôže praktická odmerka na prípravu presne 1 šálky, čo znamená, že použijete iba toľko kávy, koľko potrebujete.

Kávovar Retro je vybavený ukazovateľom procesu prekvapkávania. Nie je to iba dizajnový prvok, ale prináša vám prehľad o procese prekvapkávania a čase, kedy je funkcia udržiavania teploty stále aktívna. Funkcie pauza a nalievanie prerušia proces prekvapkávania, pokiaľ si chcete naliať prvú šálku, kým sa zvyšná káva ešte pripravuje.

PARAMETRE:

Nerezový kávovar s pútavými retro prvkami

Ukazovateľ procesu prekvapkávania & udržiavania teploty

Technológia zdokonalenej sparovacej hlavy

Lepšia extrakcia kávy 1,25l sklenená kanvica

Pripraví 10 veľkých šálok

Súčasťou balenia odmerka na 1 šálku kávy

Permanentný, omývateľný filter

Funkcia pauza a nalievanie

Ukazovateľ množstva vody

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Rommelsbacher EKO 364/E

Pridať komentár