Lenovo K6 Dual SIM

Lenovo K6 Dual SIM

Parametre Lenovo K6 Dual SIM Popis produktu Inteligentný telefón Lenovo K6 s funkciou Dual SIM zaujme...

od 169 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 184.9 €
185 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 161 €
214.22 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 161 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 169 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na telefóny a redakčný výber najlepšie telefóny

Parametre Lenovo K6 Dual SIM

Popis produktu

Inteligentný telefón Lenovo K6 s funkciou Dual SIM zaujme výborným pomerom ceny a výkonu a ponúkne dve paralelne dostupné telefónne čísla či dva tarify. Do tejto kategórie prináša prémiové spracovanie s kovovým zadným dielom a päťpalcový Full HD displej, na ktorom bude radosť pracovať. Ani ďalšie technológie nie sú dnes samozrejmosťou – za všetky zmieňme aspoň praktickú a rýchlu čítačku odtlačkov prstov alebo prémiové riešenie zvuku s dvojicou hlasitých reproduktorov s certifikáciou Dolby Atmos. Bohatý dostatok výkonu zaisťuje osemjadrový procesor s vysokým taktom, ktorého schopnosti naplno využijete pri hraní hier, sledovaní videa či práci v modernom systéme Android M. Zariadenie nestráda ani čo sa týka fotoaparátu, kde ponúka 13MP a 8MP snímače s pokročilým autofokusom.

Kov a sklo

Telefón sa môže pýšiť jednoduchým, pohľadne zaobleným dizajnom, ktorý jednoducho padne do ruky. Vďaka pevnému kovovému krytu zadnej časti je navyše celý smartphone odolnejší a robustnejší. Z druhej strany sa naskytá pohľad na displej o veľkosti kompaktných 5 palcov s jemným rozlíšením Full HD, na ktorom bude radosť sledovať filmy, hrať hry či pracovať.

Zámok na odtlačok

Celý telefón je nabitý množstvom užitočných funkcií, medzi ktorými však vyniká okrúhla čítačka odtlačkov prstov ergonomicky umiestnená pod šošovkou fotoaparátu na kovovej zadnej časti. Jej zásluhou odomknete svoj smartphone v zlomku sekundy. Čítačka sa dá samozrejme využiť i ako zámok vybraných aplikácií – napríklad SMS správ, alebo ako heslo v Obchode Play.

Zachyťte každý okamih

Okrem praktickej čítačky odtlačkov prstov na zadnej strane narušuje súvislú plochu kovu ešte šošovka 13MP fotoaparátu, vďaka ktorému dokážete zachytiť i jemné detaily či natočiť video vo vysokom rozlíšení. Zaujímavosťou je pokročilá technika zaostrovania pomocou tzv. detekcie fázového posunu. Tá v skratke predstavuje okamžite ostrý obrázok za akýchkoľvek okolností. Milovníci video hovorov a selfies potom zaplesajú nad 8MP kamerou nad displejom.

Prekvapivo výkonný

Napriek tomu, že sa smartphone radí do kategórie cenovo dostupných telefónov, v jeho útrobách sa skrývajú prekvapivo výkonné komponenty. Hlavnou súčasťou každého inteligentného zariadenia je procesor, takže v Lenovo K6 nájdeme rovno osemjadrový čip, pre ktorý nebude problémom zaistiť plynulý chod i náročnejších hier a aplikácií.

Moderný systém

Na telefóne beží moderný operačný systém Android verzie Marshmallow, ktorá užívateľovi sľubuje intuitívne ovládanie, rýchle reakcie a tiež nízku záťaž pre batériu. Tá na jedno nabitie vydrží viac ako deň intenzívneho využívania vrátane hrania náročnejších hier a nepretržitého pripojenia k sieti. Nenechajte sa obmedzovať napájacím adaptérom so zásuvkou a užívajte si všetky možnosti telefónu naplno.

Prémiový zvuk

V Lenovu dobre vedia, že kvalitná zvuková reprodukcia je jedným zo základných parametrov dobrého telefónu. Preto zariadenie osadili dvojicou zadných hlasitých reproduktorov pre dostatočný stereo zážitok pri počúvaní napríklad na výlete s priateľmi. Pokiaľ si svoju obľúbenú hudbu radšej užijete osamote, priamo do vašich uší, oceníte použitý vyspelý kodek vytvorený pod dohľadom spoločnosti Dolby.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Huawei P10 Lite Dual SIM

Pridať komentár