Panasonic Lumix DMC-GH5

Panasonic Lumix DMC-GH5

Sú Vaše nároky vysoké? V tom prípade určite neprehliadnite práve tento model - Panasonic DC-GH5EG-K. Hoci je cena vyššia, profesionálni fotografi bez pochýb uznajú, že aj...

od 1882.4 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
1882.4 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na digitálne fotoaparáty a redakčný výber najlepšie digitálne fotoaparáty

Sú Vaše nároky vysoké? V tom prípade určite neprehliadnite práve tento model - Panasonic DC-GH5EG-K. Hoci je cena vyššia, profesionálni fotografi bez pochýb uznajú, že aj adekvátna. Ponúka naozaj množstvo skvelých funkcií a vylepšení, pomocou ktorých vytvoríte zábery ohromných rozmerov. Neuspokojte sa len tak s niečím a doprajte si to najlepšie. Ako prvý vôbec sa pýši možnosťou nahrávania videa s rozlíšením 4K/60P. Vy tak zachytíte každý okamih v ohromnej kvalite. Digital Live MOS snímačom s rozlíšením 20,3 Mpx dosiahnete špičkové snímky i videá vo vysokom rozlíšení. Plynulý, svižný a flexibilný chod za každých okolností je v réžii procesora Venus Engine 10. Nemožno opomenúť ani 5-osý stabilizátor obrazu Dual I.S. 2 či Depth From Defocus technológiu. Sériové snímanie s rýchlosťou 30 snímok za sekundu a s novým režimom 6K Photo dokáže vytvoriť zábery s rozlíšením 18 megapixelov. Pri 4K Photo režime, kedy rýchlosť dosahuje 60 snímok za sekundu, zachytíte aj rýchlo sa pohybujúce objekty. Telo tohto fotoaparátu bolo skonštruované aj do náročnejších podmienok. Preto je odolný voči striekajúcej vode, prachu i mrazu do -10 stupňov. Navyše pôsobí veľmi elegantne, štýlovo a nadčasovo zároveň.

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu OLYMPUS E-M10 II

Pridať komentár