HP LaserJet Pro M12a T0L45A

HP LaserJet Pro M12a T0L45A

Spoľahnite sa na profesionálnu kvalitu a overenú výkonnosť výrobkov HP pomocou najlacnejšej a najmenšej laserovej tlačiarni od spoločnosti HP.1 Jednoducho šetrite priestorom...

od 66.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 66.9 €
116.83 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 74 € Do obchodu Tpd.sk
Tpd.sk 66.9 € Do obchodu
favorite Pridali sme nové recenzie na tlačiarne a redakčný výber najlepšie tlačiarne

Spoľahnite sa na profesionálnu kvalitu a overenú výkonnosť výrobkov HP pomocou najlacnejšej a najmenšej laserovej tlačiarni od spoločnosti HP.1 Jednoducho šetrite priestorom aj rozpočtom.
Spoľahnite sa na dokumenty s ostrým čiernym textom od priemyselného lídra v oblasti laserovej tlače. Šetrite energiu s technológiou HP Auto-On/Auto-Off. Začnite tlačiť ihneď po vybalení pomocou predinštalovaných originálnych tonerových kaziet HP LaserJet. Zostaňte produktívni pri rýchlostiach tlače až 18 strán za minútu. Vyťažte maximum z obmedzeného pracovného priestoru pomocou tohto kompaktného zariadenia HP LaserJet Pro – najmenšej laserovej tlačiarne z ponuky HP.Pripojte tlačiareň priamo k počítaču pomocou priloženého vysokorýchlostného portu USB 2.0.
Obsah balenia
Tlačiareň HP LaserJet Pro M12a
Predinštalovaná úvodná originálna čierna tonerová kazeta HP LaserJet (500 strán)
Inštalačná príručka
Inštalačný poster
Informačný leták
Návod k záruke
Softvérové ovládače a dokumentácia na disku CD-ROM
Napájací kábel

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Samsung SL-M2026

Pridať komentár